Premiery HBO MAX, Disney+ i Netflix w połowie wakacji!


Sprawdźmy jakie premiery  HBO MAX, Disney+, Netflix i Amazon Prime Video zaproponują nam na koniec miesiąca.

NETFLIX

Oddychaj

Miniserial survivalowy. W trakcie sześciu odcinków produkcji spędzimy czas z Liv – młodą kobietą, która rozbija się samolotem w kanadyjskiej dziczy. Każdy oddech jest na wagę złota, ponieważ samolot spada do rzeki i nie gwarantuje dostępu do świeżego powietrza. Młoda prawniczka musi walczyć o każdy oddech.


Powtórka

Premiery HBO MAX Disney+

Była policjantka, Pipa, przeprowadza się na prowincję, by uciec od dawnego życia. Po kilku latach jej spokój zostaje zachwiany i ponownie wciągnięta zostaje w przestępczy świat. Tym razem mimowolnie, gdyż na jej posesji pojawiają się zwłoki.

Detektyw Conan: Herbatka u Zero

Detektyw Conan: Herbatka u Zero | ZWIASTUN GŁÓWNY | Netflix

Kolejna produkcja we franczyzie. Tożsamość Toru Amuro zostaje upubliczniona i  poznajemy bohatera od strony prywatnej. Kiedyś osoba o wielu twarzach – urzędnik, detektyw, agent czy zwyczajny członek podejrzanej organizacji? Teraz zajrzymy w jego codzienność i poznamy kim jest na prawdę.

zwiastun: tutaj

HBO MAX

Morderstwo w Orient Expressie

Premiery HBO MAX Disney+Morderstwo w Orient Expressie to film oparty na powieści Agaty Christie o tym samym tytule i jest jedną z wielu książkowych przygód Herkulesa Poirota – osobliwego detektywa. W czasie podróży pociągiem Poirot dostaje propozycję odnalezienia osoby, która wysyła pogróżki innemu pasażerowi, jednak jej nie przyjmuje. Wkrótce zleceniodawca zostaje znaleziony martwy a Herkules Poirot musi odnaleźć sprawcę. Wiadomo tylko, że na pewno jest nim jeden z pasażerów.

Spider-Man: Daleko od domu

Premiery HBO MAX Disney+

Spider- Man: Daleko od domu to druga część serii z człowiekiem – pająkiem. Peter Parker, wraz z innymi kolegami, wyjeżdżają na szkolną wycieczkę do Europy. Oprócz podboju kontynentu, chce także podbić serce swojej wybranki – MJ. Sielankę przerywa Nick Fury, który poniekąd zmusza Spider Mana aby, wraz z tajemniczym Mysterio, pomógł pokonać istoty zagrażające całemu życiu we wszechświecie.

Pretty Little Liars: Grzech Pierworodny

Seria PLL to moje nastoletnie guilty pleasure. Grzech pierworodny w czerpie z oryginalnej serii oraz książek Sary Shepard. Nastoletnie dziewczęta zaczynają swój horror, kiedy otrzymują kolejne wiadomości od tajemniczego A. Stalker obarcza je wszystkie winą za tragiczne wydarzenia z przeszłości.

Disney+

The Walking Dead

Disney+ raczy nas pełnym zasobem Żywych Trupów i udostępnia wszystkie sezony serialu. Czy gotowi jesteście na kilka lat dramatów, walki z innymi ludźmi i przede wszystkim, morderczymi zombiakami?

Light & Magic

Premiery HBO MAX Disney+Light and Magic to założona przez George’a Lucasa firma zajmująca się filmowymi efektami wizualnymi od 1976 roku. Odpowiedzialna jest za dziesiątki efektów wizualnych w kinematografii, zaczynając od Gwiezdnych Wojen, ostatnich seriali Marvela, Big Bang Theory, Bonda, Jurajskiego Parku itd… Możemy wymieniać godzinami ich zasługi dla światowego kina. Na Disney+ mamy sześcioodcinkowy dokument opowiadający o wielu latach ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy studia.

Santa Evita

Premiery HBO MAX Disney+

Eva Peron dla niektórych stanowiła symbol dobra, dla niektórych symbol okrutnej władzy jej męża. Ludzie ją albo kochali, albo nienawidzili. Po śmierci kobiety, jej zwłoki miały zostać zabalsamowane i wystawione w muzeum. Od tego czasu wielokrotnie je przewożono, przemieszczano i ukrywano. Santa Evita miała zostać symbolem. Po przejęciu władzy, nowa partia zdecydowała, że taki kult jednostki zagraża państwu i może nawoływać do rebelii. W sześciu odcinkach poznacie mrożącą krew w żyłach historię „podróży” zwłok kobiety.

AMAZON PRIME VIDEO

Trzynaście żyć

To mrożący krew w żyłach film biograficzny. Odnosi się do całkiem niedawnych wydarzeń, które wstrząsnęły całym światem. W 2018 r. dwunastu juniorskich piłkarzy oraz ich trener weszli do jaskini Tham Luang w Tajlandii. Niedługo potem ulewne deszcze częściowo zalały system jaskiń, blokując im drogę na zewnątrz. Trzynaście osób zostało uwięzionych w jaskini na blisko trzy tygodnie.

KINO

Pracownik miesiąca

Premiery HBO MAX Disney+

Do kina można się wybrać na francuską komedię „Pracownik miesiąca”. Vincent jest spokojnym, przykładającym się pracownikiem, jednak przez redukcję etatów jest namawiany do rezygnacji z pracy. Aby pomóc mu w podjęciu decyzji, zostaje przeniesiony na Grenlandię, gdzie odpowiedzialny jest za ochronę współpracowników przed niedźwiedziami.

 

Wybieracie premiery HBO MAX, Disney+. Amazon Prime czy Nerflix?

W zeszłym tygodniu: Premiery na HBO Max i Netflixie w lipcu! Co obejrzeć w weekend?

Poprzednio Elden Ring - Zakończenie Era Gwiazd / Age of Stars - Poradnik
Następny Leć albo Giń - Starship Troopers: Terran Command - Misja #17