Premiery kinowe w lutym 2023!


Sprawdźmy premiery kinowe w lutym 2023 roku. Na co warto wybrać się do kina?

PUKAJĄC DO DRZWI – 3 lutego

Premiery kinowe w lutym

Pukając do drzwi to apokaliptyczny thriller oparty na książce autorstwa Paul’a G. Tremblay’a „The Cabin at the End of the World” (Chata na końcu świata). Sielski odpoczynek na krańcu świata kończy się, kiedy rodzina zostaje napadnięta przez czterech nieznajomych, którzy żądają poświęcenia jednej osoby, aby zapobiec apokalipsie.

ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA – 10 lutego

Imperium Smoka to kontynuacja przygód dzielnych Galów – Asterixa i Obelixa, którzy wspólnie przemierzają świat niosąc pomoc. Tym razem prosi o nią córka cesarza Chin, która pragnie uwolnić się od okrutnego księcia i ucieka do Galii. Z ciekawostek, w jedną z pobocznych postaci wcieli się piłkarz, Zlatan Ibrahimović.

MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC – 10 lutego

Premiery kinowe w lutym

Ostatni film w trylogii Magic Mike. Channing Tatum kolejny raz wcieli się w rolę tytułowego bohatera. Po kolejnych niefortunnych wydarzeniach życiowych, Mike wyrusza do Londynu z bogatą wspólniczką, która składa mu propozycję nie do odrzucenia, jednak ma przy tym zupełnie inne intencje. Aby ponownie stanąć na scenie bohater będzie musiał stanąć na wysokości zadania.

SKINAMARINK – 10 lutego

Premiery kinowe w lutym

Horror inspirowany snem? Jego reżyser zasłynął ze swojego kanału na YT, w którym dyskutował na temat koszmarów sennych swoich widzów. Skinamarink opowiada o dwójce dzieci, które budzą się w nocy i odkrywają, że nie mogą znaleźć swojego ojca, a okna, drzwi i inne przedmioty w ich domu znikają. Wtedy też pojawia się głos wołający z ciemności…

ABYZOU – 10 lutego

Abyzou albo The Offering, to nadchodzący horror oparty na żydowskiej legendzie ludowej o Abyzou, starożytnym demonie. W filmie demon atakuje rodzinę zmagającą się z nieprzepracowaną traumą.

PLAY DEAD – 10 lutego

Premiery kinowe w lutym

Play Dead to pokręcona historia, w której okaże się, że należy bać się żywych, nie martwych. Chloe udaje własną śmierć, aby dostać się do kostnicy. Tam planuje zdobyć dowód obciążający jej brata w sprawie morderstwa. Odkrywa jednak, że pracujący w tym miejscu koroner nie jest tym, za kogo się podaje.

TITANIC – 10 lutego

Po 25 latach do kin ponownie trafia Titanic – tym razem w wersji zremasterowanej. To klasyka kina wywołująca wśród wielu osób uczucie nostalgii. Historia Jacka i Rose jest całkiem wzruszająca a wyjście do kina w Walentynki na Titanica może okazać się strzałem w dziesiątkę.

ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA – 17 lutego

Premiery kinowe w lutym

To trzeci już film o przygodach człowieka – mrówki, jednego z bardziej niedocenianych bohaterów MCU. Tym razem Scott, Hope i Cassie odkrywają szaleńczy świat Quantum Realm i stają przeciwko Kangowi Zdobywcy. W rolach głównych w dalszym ciągu Paul Rudd i Evangeline Lilly.

MASKARADA – 24 LUTEGO

Komedia kryminalna z dużą nutą romansu – to właśnie Maskarada. Uwodzicielka i łamacz serc poznają się na imprezie i od razu zaczyna między nimi iskrzyć. Wzajemne uczucia rosną, kiedy okazuje się, że jedno i drugie ma chrapkę na ogromną fortunę. Para obmyśla więc przekręt, przez który wzbogacą się i jednocześnie zmienią życie bogatych mieszkańców Riwiery Francuskiej.

NAJBARDZIEJ SAMOTNY CHŁOPAK NA ŚWIECIE – 24 LUTEGO

Premiery kinowe w lutym

To ciekawa propozycja komediowa. Główny bohater jest samotnikiem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Nie ma w swoim życiu nikogo, prócz pracowników opieki społecznej, którzy odwiedzają go regularnie. Pewnego dnia chłopak dostaje ultimatum: albo znajdzie przyjaciół, albo trafi do specjalnej placówki. Jako, że Oliver nie bez powodu uważany jest za odludka… wykopuje z lokalnego cmentarza rodzinę z pieskiem i spróbuje przekonać opiekę, że rodzina zombie jest kompletnie normalna.

 

 

Na co wybierzecie się do kina w lutym? Ja z przyjemnością wybiorę się na Imperium Smoka.

Zobacz też: Styczeń na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Premiera Warhammer 40K: Darktide na konsole opóźniona
Następny Własny kanał na YouTube – jak go założyć i na nim zarabiać?