Premiery kinowe w marcu 2023!


Sprawdźmy premiery kinowe w marcu 2023 roku! Na co warto wybrać się do kina w tym miesiącu?

Holy Spider

premiery kinowe w marcu 2023

Jest to thriller kryminalny w języku perskim. Oparty został na prawdziwej historii Saeeda Hanaei, seryjnego mordercy, który zamordował 16 osób w Mashhad w Iranie w latach 2000-2001, polując na uliczne prostytutki. Film przedstawia fikcyjną dziennikarkę, która szuka seryjnego mordercy.

Imperium światła

Imperium Światła to brytyjski dramat romantyczny, osadzony w angielskim nadmorskim miasteczku na początku lat 80. Film pokazuje międzyludzkie relacje w tych burzliwych dla kraju czasach. Otrzymał też nominację do nagrody za najlepsze zdjęcia na 95. ceremonii rozdania Oscarów.

Creed III

premiery kinowe w marcu 2023

To dramat sportowy wyreżyserowany przez Michaela B. Jordana w jego debiucie reżyserskim, a także z jego  udziałem w roli głównej. Donnie odnosi sukcesy zarówno w swojej karierze bokserskiej, jak iw życiu rodzinnym po wydarzeniach z Creed II. Teraz z więzienia wychodzi jego dawny przyjaciel z dzieciństwa i planuje pokazać, że zasługuje na szansę rywalizacji. Donnie musi walczyć z Dame, wojownikiem, który nie ma nic do stracenia, aby wyrównać rachunki, ryzykując przy tym swoją przyszłość.

W gorsecie

W gorsecie jest dramatem historycznym o fikcyjnej Cesarzowej Elżbiecie z Austrii, która zbliża się do swoich 40 urodzin. To historia z roku jej życia, w którym zaczyna starać się utrzymać swój publiczny wizerunek. Właśnie uznana za osobę „starą”, teraz obsesyjnie spędza czas na mierzeniu swojej wagi oraz odmawia jedzenia i nieustannie komentuje swój wygląd.

Krzyk VI

premiery kinowe w marcu 2023

To kolejna odsłona popularnego slashera i sequel do ostatniego filmu z 2022 roku. Wracamy do życia czwórki dziewcząt ocalałych w poprzedniej części filmu. Wszystkie przenoszą się do Nowego Jorku, by zacząć od nowa i spróbować zapomnieć o niedawnych wydarzeniach. Ghostface nie odpuszcza i kolejny raz podąża za nimi passa krwawych morderstw.

IL BOEMO

Film o życiu i karierze czeskiego kompozytora Josefa Myslivečka. Mentor i przyjaciel Wolfganga Amadeusza Mozarta, Mysliveek był jednym z najbardziej znanych i prężnie działających kompozytorów operowych we Włoszech w drugiej połowie XVIII wieku. Mysliveček jako młody człowiek ucieka do Wenecji, aby zrealizować swoje marzenie o zostaniu kompozytorem.

Shazam! Gniew bogów

Film przedstawia dalszą historię nastoletniego Billy’ego Batsona, który po wypowiedzeniu magicznego słowa staje się dorosłym superbohaterem, Shazamem. Tytułowy bohater i jego towarzysze są zmuszeni wrócić do akcji i walczyć z Córami Atlasa oraz powstrzymać je przed użyciem broni, która mogłaby zniszczyć świat.

Syn

Fabuła filmu została oparta na sztuce scenicznej pod tym samym tytułem, która jest napisana jako prequel do filmu Ojciec z Anthonym Hopkinsem, który również powraca do roli w tej części. Kiedy jego była żona Kate pojawia się z ich nastoletnim synem Nicholasem, życie Petera ze swoją nową partnerką Beth i ich dzieckiem zostaje pogrążone w chaosie. W filmie występują Hugh Jackman, Laura Dern i wspomniany już Anthony Hopkins, także obsada aktorska na najwyższym poziomie.

65

Sześćdziesiąt pięć to thriller science-fiction z Adamem Driverem w roli głównej. Po katastrofalnej katastrofie na nieznanej planecie pilot Mills szybko odkrywa, że utknął na Ziemi 65 milionów lat temu. Okazuje się także, że nie jest na planecie sam i wraz z drugim ocalałym muszą stanąć do walki o przetrwanie.

John Wick 4

premiery kinowe w marcu 2023

Film, którego premiery wprost nie mogę się już doczekać. John Wick znajduje sposób na pokonanie Wysokiego Stołu, jednak nieustannie musi się ukrywać i dlatego nie przestaje się przemieszczać po świecie. Podróżuje od Stanów, przez Europę i nawet do Azji, by wykorzystać zawarte przed laty sojusze i odzyskać wolność. Trafi też na nowego wroga i zaufać, że dawne przyjaźnie okażą się aktualne.

Puchatek: Krew i miód

premiery kinowe w marcu 2023

Puchatek: Krew i miód – czyli historia o tym jak z radosnej bajki mojego dzieciństwa zrobiono krwawy slasher. Po tym jak Krzyś wyjeżdża na studia, Puchatek i Prosiaczek wpadają w krwawy szał, szukając nowego źródła pożywienia.

Missing

premiery kinowe w marcu 2023

To sequel to filmu Searching sprzed pięciu lat. Nastolatka korzysta z zasobów internetowych, aby znaleźć swoją matkę, kiedy ta znika. W filmie zagra między innymi Storm Reid znana z siódmego odzinka serialu The Last of Us.

 

 

Które premiery kinowe w marcu 2023 r. przypadły Wam do gustu? Na co się wybieracie do kina?

Zobacz też: Premiery kinowe w lutym 2023!

Poprzednio Ariol Investment Group Opinie: Przeobraź sobie handel na rynku Forex
Następny Elden Ring - pierwsze fabularne DLC zapowiedziane