Premiery na Disney+, Netflixie i HBO MAX! Co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy, jakie premiery na Disney+, Netflixie i HBO MAX pojawiły się w minionym tygodniu oraz jakich filmów i seriali możemy się spodziewać w najbliższy weekend!

NETFLIX

The Umbrella Academy – sezon 3

Premiery na Disney+

Kolejny sezon o przygodach rodzeństwa superbohaterów. Rodzeństwo zdaje sobie sprawę, że działaniami z przeszłości utworzyli nową linię czasu (ostatnio to gorący temat). Odkrywają, że w tej drugiej rzeczywistości zostali zastąpieni przez inną grupę  zaadoptowaną przez Reginalda, Sparrow Academy. Poza tym, muszą powstrzymać świat przed zagładą.

Człowiek kontra pszczoła

Man Vs Bee | Official Trailer | Netflix

zwiastun: tutaj

Najsłynniejszy komik na świecie, Roman Atkinson, powraca w kolejnej interesującej roli. Jako opiekun luksusowego domu, staje oko w oko z ogromnym zagrożeniem – pszczołą, której wkrótce wypowiada wojnę. Co może pójść nie tak? Dosłownie wszystko, a cena za walkę może okazać się na prawdę wysoka.

Dom z papieru: Korea – sezon 1

Sukces jaki odniósł hiszpański serial Dom z Papieru był pokaźny. Koreańczycy także zapragnęli mieć swoją wersję, co mnie ucieszyło, gdyż przez ostatnie miesiące pokazywali, że potrafią robić dobre seriale. Bohaterowie rzucą się na bank, by okraść kraj ze świeżo wydrukowanych pieniędzy nowej, zjednoczonej Korei.

Królowa

Tym razem serial prosto z Polski. Andrzej Seweryn wciela się w rolę znanego i renomowanego paryskiego krawca. W wolnych chwilach jest też także lubianą na scenie drag queen. Z wielkiego, tętniącego życiem miasta musi jednak powrócić do Polski, by spotkać się z długo niewidzianą córką i po kilkudziesięciu latach bez kontaktu, odnowić relację.

DISNEY+

Rise

Premiery na Disney+

Film oparty na prawdziwej historii trzech młodych braci pochodzenia nigeryjsko-greckiego, którzy odnaleźli drogę do prawdziwego sukcesu w sporcie. Jako młodzi chłopcy, dzieci pary imigrantów, od dziecka nastawieni byli na ciężką pracę. Dla odreagowania emocji wolne chwile spędzali na boiskach koszykówki, gdzie szybko zdali sobie sprawę ze swoich ogromnych możliwości. Z pomocą łowcy talentów trójka postanawia  karierę w NBA

Gordon Ramsay Świat na talerzu

Premiery na Disney+

Gordon Ramsay to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy świata a baza jego programów jest całkiem pokaźna. Świat na talerzu to program, w którym Gordon podróżuje do odległych, czasem nietypowych i nieustannie fascynujących miejsc na Ziemi w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji i doświadczeń.

Obi Wan Kenobi – odcinek 6

Premiery na Disney+

Serial Obi Wan Kebnobi zaliczył wolny start, jednak piąty odcinek pokazał najlepsze Gwiezdne Wojny od lat. Akcja serialu rozgrywa się 10 lat po Zemście Sithów. Kenobi żyje w ukryciu, jednak na prośbę dawnego przyjaciela opuszcza Tatooine i wyrusza na misję ratunkową. Obi Wan ryzykuje życiem by uratować młodziutką Leię, jednak okazuje się, że to właśnie on jest głównym celem Imperium.

HBO MAX

Venom 2: Carnage

Akcja filmu dzieje się niedługi czas po pierwszej części Venoma. Eddie i jego pasożyt muszą wypracować wspólny kompromis i zasady współżycia, co powoduje, że ich życie wygląda jak nieustanna kłótnia starego małżeństwa. Po jednym takim wybryku, Venom odchodzi. Zanim jednak wychodzi z nosiciela, Eddie zostaje ugryziony przez seryjnego mordercę, w którym zaszczepia się nowy, psychopatyczny symbiot – Carnage.

nasza recenzja: Venom 2: Let there be Carnage Recenzja ze SROGIMI! Spoilerami

Nowi mutanci

Nowi Mutanci to film oparty na komiksach Marvela o tej samej nazwie, są też spinoffem do serii X – Menów. W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak Anya Taylor-Joy, Maisie Williams czy Charlie Heaton. Piątka młodych mutantów jest przetrzymywana w strzeżonej placówce. Jako, że właśnie są na etapie odkrywania swoich mocy i zdolności podejmują walkę o ucieczkę.

KINO

ELVIS

Elvis, jak możecie się domyślać, to film biograficzny o czołowym przedstawicielu Rock and rolla – Elvisie Presleyu. Film opowiada o początkach kariery Elvisa, o kulisach bycia gwiazdą zarówno filmową, jak i muzyczną oraz o jego skomplikowanych relacjach z menedżerem, pułkownikiem Tomem Parkerem. W rolach głównych Austin Butler i Tom Hanks. Kilka razy widziałam zwiastun tego filmu w kinie i myślę, że będzie kolejnym hitem.

Muszę powiedzieć, że najnowsze premiery na Disney+, Netflixie i HBO MAX bardzo mi się podobają i pierwszy raz od dawna przyznam, że nie umiem wybrać najciekawszej nowości.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio V Rising - Czy opłaca się grać Solo?
Następny Piątka - recenzja - czy znajdziesz skojarzenie do niepasujących haseł?