Premiery na HBO Max i Netflixie w lipcu! Co obejrzeć w weekend?


Jak co tydzień przychodzimy z odpowiedzią na pytanie co obejrzeć w weekend! Sprawdźmy premiery na HBO Max i Netflixie a także co nowego możemy obejrzeć na platformach Disney+, Amazon Prime Video oraz w kinie!

NETFLIX

Gray Man

Premiery na HBO Max i Netflixie


Film oparty jest na powieści autorstwa Marka Greaneya pod tym samym tytułem. W głównych rolach zagrają Ryan Gosling oraz Chis Evans. Pierwszy z panów wcieli się rolę agenta CIA, który przypadkowo wydał światu najciemniejsze sekrety agencji i zmuszony został do ucieczki. W pościg za nim wyrusza chwilowo przywrócony do służby, psychopatyczny agent – w tej roli właśnie Evans.

Isekai Ojisan / Uncle from Another World

Uncle from Another World | Official Trailer | Netflix Anime

ZWIASTUN: tutaj

Takafumi jest studentem uniwersytetu. Po tym, jak jego wujek budzi się z siedemnastoletniej śpiączki, pozwala mu zamieszkać ze sobą i powoli przystosowuje go do życia we współczesnym świecie. Okazuje się, że wujek pełen jest zdolności magicznych i rzuca zaklęcia. Z kolei wieloletnia śpiączka mężczyzny była czasem, który czarodziej spędził w innym świecie i teraz dzieli się wspomnieniami z tamtych czasów.

HBO MAX

Ty jesteś następna

Kobiece kłótnie, college i horror? Po okrutnym pranku jedna ze studentek zostaje zamordowana. Osoba zamieszkała po niej w akademiku zauważa serię oznak sił nadprzyrodzonych. Na uczelni dochodzi też do kolejnych morderstw i podejrzanych wydarzeń. Kobiety postanawiają zorganizować seans, by rozwikłać zagadkę śmierci kolejnych koleżanek. Sprawy idą jednak w złym kierunku i dochodzi do coraz większych rozlewów krwi.Profesor i szaleniec

Premiery na HBO Max i Netflixie

Profesor i szaleniec jest filmem opartym na powieści Simona Winchestera p.t. „The Surgeon of Crowthorne”. Opowiada o niecodziennej przyjaźni pomiędzy dyrektorem projektu znanego nam dzisiaj jako słowniki Oxford- Jamesem Murrayem a byłym chirurgiem wojskowym, Williamem Minorem. Ten drugi został uznany za niepoczytalnego, tym samym niewinny zabójstwa nieznajomej osoby. Zza krat ośrodka dla ludzi nieprzystosowanych do społeczeństwa, jako osoba uważana za niepoczytalną, złożył ponad 10.000 wpisów do zasobów słownikowych.

Godziny szczytu

Premiery na HBO Max i Netflixie

Lubicie filmy z Jackie Chanem? Ja bardzo! Godziny szczytu to komedia, w której dwóch detektywów – jeden z Hong Kongu, jeden z L.A.P.D. nawiązują współpracę, aby uratować porwane dziecko chińskiego konsula i aresztować groźnego przestępcę. Sprawa jest niezwykłej wagi, ale relacje pomiędzy partnerami są dość napięte – są od siebie kompletnie różni i praca w takich warunkach staje się uciążliwa.

Tomb Raider

Premiery na HBO Max i Netflixie

Tomb Raider jest adaptacją znanych gier o tym samym tytule, ale zawiera także fabularne elementy z jej kontynuacji – Rise of the Tomb Raider. Lara Croft musi zmierzyć się z samą sobą i przezwyciężyć swoje słabości w czasie podróży poszukiwawczej jej zaginionego ojca. Kiedy odrywa wyspę, z której zaginął, staje przed prawdziwym wyzwaniem.

DISNEY+

Keeper of the Ashes: The Oklahoma Girl Scout MurdersCoś dla fanów true crime. To historia, o której z pewnością mogliście słyszeć.  W 1977 roku trzy młode uczestniczki Camp Scott zostały brutalnie zamordowane. Zbrodnia wywołała w kraju wielkie poruszenie a szczegóły tego śledztwa przyprawiają gęsią skórkę. Wiecie, że w czasie przygotowań do kempingu, osoby odpowiedzialne za organizację zostały ostrzeżone, że dojdzie to tej zbrodni? Jeśli jesteście zainteresowani dokładniejszą historią tej sprawy, sprawdźcie odcinek podcastu Crime Junkie, który zgłębia nawet najgorsze szczegóły.

AMAZON PRIME VIDEO

Prizefighter: The Life of Jem Belcher

Film trochę o historii bokserstwa, ale głownie o życiu  Jema Belchera – najmłodszego w historii mistrza świata tego sportu. W tej poruszającej biografii dowiemy się o jego karierze oraz problemach, którymi musiał zmagać się od samego początku. Jem Belcher już w wieku 22 lat częściowo oślepł a w wieku 30 lat przedwcześnie zmarł. Droga, którą przeszedł na sam szczyt była okrutnie wyczerpująca.

KINO

Zbrodnie przyszłości

Premiery na HBO Max i Netflixie

Zbrodnie przyszłości to pozycja dla fanów horrorów. Przenosimy się w niedaleką przyszłość, gdzie człowiek uczy się adaptować do życia wraz z syntetycznym otoczeniem. Jeden z ochotników, artysta Saul Tenser, na własnej osobie pokazuje zmiany, które zachodzą w jego ciele. W czołowej roli zagra Viggo Mortensen, co bardzo mnie cieszy!

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć na Netflixie, Disney+ i HBO MAX w weekend?

Poprzednio Chivalry 2 - Zaczynamy grę na Playstation 5!
Następny Dolina Zła - Starship Troopers: Terran Command - Misja #10