Premiery na Netflixie, HBO GO, PRIME i w kinie! 1 – 6 marca 2022


Jakie nowości na Netflixie, HBO Go, Prime i w kinie można obejrzeć w weekend? Tradycyjnie przedstawiamy listę premier z minionego tygodnia.

NETFLIX

STRAŻNICY SPRAWIEDLIWOŚCI

Premiery tygodnia na Netflixie HBO GO PRIME

Nowy serial od Netflixa. Drużyna superbohaterów jest świadkiem, kiedy ich potężny przywódca ulega samozniszczeniu. Teraz pozostali sami i muszą zrozumieć jak walczyć ze złem, które obecnie trawi świat. Do tego dochodzi masa własnych problemów, z którymi także muszą sobie poradzić.

PIRACI:OSTATNI KRÓLEWSKI SKARB

Premiery tygodnia na Netflixie HBO GO PRIME

Koreańskie seriale dobrze sobie radzą w ostatnich czasach. Ciekawa jestem jak sobie poradzi produkcja wielometrażowa. Nie jest to pierwsza wydana, ale jedna z pierwszych, z którą będę miała styczność. Piraci: ostatni skarb to trochę sequel do Piratów, ale w zasadzie bardziej inspirowany niż faktyczny. Akcja skupia się wokół piratów, którzy w trakcie plądrowań i poszukiwań skarbów, znikają bez śladu.

O PÓŁNOCY W PERA PALACE

Młoda dziennikarka zostaje przeniesiona w przeszłość do Stambułu.  W roku 1919 spotyka swoje sobowtóra i znajduje się w samym środku politycznego skandalu. Jej ówczesne decyzje mogą srogo wpłynąć na dzieje współczesnej Turcji. Estra wspomina sobie dawne dzieje w słynnym Pera Palace Hotelu w mieście.

HE-MAN I WŁADCY WSZECHŚWIATA: SEZON 2

He-Man i Władcy wszechświata: Sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Kolejny sezon He-Mana i władców wszechświata. Na stronie znajdziecie recenzję i kilka słów o poprzednim sezonie (spoiler: Adix nie był bardzo zadowolony, mimo że długo czekał na powrót produkcji). He- Man i jego towarzysze dalej szukają ścieżek do walki ze Szkieletorem i pokrzyżowania mu planów przy dojściu do władzy.

HBO GO

Jeszcze kilka dni mówimy o HBO GO, bo od 8 marca zmieni w HBO MAX!

POLOWANIE NA CZAROWNICE

Premiery tygodnia na Netflixie HBO GO PRIME

Współczesne czarownice? W tym przypadku czarownice są niemiłymi członkiniami społeczeństwa. Magia jest średnio postrzegana a same czarownice karane śmiercią. Pewna nastolatka musi się jednak zmierzyć ze strachem i pomóc dwóm współczesnym czarownicom odnaleźć azyl w Meksyku.

PSI PATROL: FILM

Zgarnijcie swoje młodsze rodzeństwo lub potomstwo na seans Psiego Patrolu. Z tego, co orientuję się, wśród dziecięcego kręgu znajomych, to właśnie Psi Patrol wywołuje ogromną furorę. Zróbcie popcporn, przygotujcie fort z koców i gwarantuję, że najmłodsi miło będą wspominali ten czas.

AMAZON PRIME

The Boys Presents: Diabolical

Premiery tygodnia na Netflixie HBO GO PRIME

Osiem krótkometrażowych, animowanych filmów. Jeśli jesteście fanami „nieetycznego” humoru, lubicie niepoprawne żarty, to The Boys jest specjalnie dla Was. Gwarantuję, że wasze niepoprawne umysły zostaną połechtane we właściwy sposób.

Star Trek: Picard – sezon 2

Star Trek: Picard Season 2 Trailer 2 | Rotten Tomatoes TV

zwiastun

Dziesięcioodzinkowy serial z Patrickiem Stewartem. Drugi sezon Picarda skupia się na wydarzeniach w okół Jean-Luca Picarda oraz jego towarzyszy, którzy zostali uwięzieni w XXI wieku. Naturalnie, muszą wygrać walkę z czasem i ocalić przyszłość całej galaktyki.

KINO

Batman

W czasie prób dopadnięcia Riddlera (seryjny morderca, który grasuje w Gotham), Batman natrafia na wątki korupcyjne powiązane z jego rodziną. Zmuszony jest do znalezienia nowych sojuszników  i zatrzymania Riddlera. Robert Pattinson prezentuje się w tej roli bardzo, bardzo obiecujaco.

Cyrano

Cyrano to opowieść o niespełnionej miłości, próbie romansu i złamanym sercu. Cyrano nie może być z ukochaną przez siebie osobą, właściwie częściowo ze swojej winy. Obiekt westchnień kieruje swoje serce ku innemu mężczyźnie – Christianie. Jak odtrącone uczucie pokieruje Cyrano?  W całkiem niespodziewany sposób. Peter Dinklage w roli głównej!

 

Co obejrzycie w weekend? Najbardziej przemówiły do was premiery tygodnia na Netflixie, HBO GO, PRIME czy w kinie?

 

 

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Luty na Netflix, Prime, HBO Go i w kinie!

A jeśli planujecie w marcu wyjście do kina, zobaczcie: Co obejrzeć w kinie w marcu? Premiery kinowe w marcu 2022!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Elden Ring - Prochy Duchów - Jak je przywoływać i zdobyć? - Poradnik
Następny Gry w Amazon Prime Gaming - marzec 2022