Premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video w lutym!


Sprawdźmy najnowsze premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video. Co obejrzeć w ostatni weekend lutego 2023?

NETFLIX

FORMUŁA 1: JAZDA O ŻYCIE – sezon 5

Premiery na Netflixie

To serial dokumentalny wyprodukowany we współpracy między Netflixem i Formułą 1. Produkcja przedstawia świat F1 zza kulisów, pokazuje zupełnie nowe spojrzenie na kierowców i wyścigi Mistrzostw Świata Formuły 1.

MAMY TU DUCHA

Premiery na Netflixie

Mieszanina komedii i horroru. Dowiedziawszy się, że duch o imieniu Ernest nawiedza jego nowy dom, Kevin zakłada kanał na YouTube, aby rozsławić ducha i swoją rodzinę w Internecie. Kiedy zaczynają poznawać prawdę o przeszłości ducha, CIA zaczyna bliżej interesować się tymi mężczyznami.

LUTHER: ZMROK

Premiery na Netflixie

zwiastun: tutaj

Film, który jest kontynuacją brytyjskiego serialu o tej samej nazwie. Kiedy detektyw Luther zostaje wysłany do więzienia, makabryczny seryjny morderca terroryzuje Londyn. Śledczy podejmuje decyzję o ucieczce i rozprawieniu się z prześladowcą raz na zawsze.

HBO MAX

Bracia przyrodni

To amerykańska komedia, o czterdziestolatkach, którzy mieszkają z rodzicami. Któregoś dnia matka jednego z nich poznaje miłość swojego życia, wkrótce bierze ślub a nasi bohaterowie zostają przyrodnimi braćmi.  Po tym, jak ich rodzice się pobierają, poniekąd zmuszeni są do zostania współlokatorami. Film opowiada o perypetiach tych osobliwych osób.

Lekarstwo na życie

Premiery na Netflixie

Horror, którego scenariusz zainspirowany został książką Tomasza Manna z 1924 roku „Czarodziejska góra”. Opowiada o młodym dyrektorze, który zostaje wysłany, by odzyskać dyrektora generalnego swojej firmy z tajemniczego ośrodka rehabilitacyjnego w Alpach Szwajcarskich. Sprawy w tym miejscu szybko zaczynają się komplikować.

Disney+

ZABÓJCZA SIEĆ

Premiery na Netflixie

Kolejny miniserial dokumentalny z pogranicza true crime. W Zabójczej Sieci dowiecie się nieco więcej o pracy detektywów próbujących rozwiązać najtrudniejsze śledztwa Ameryki Południowej dzięki mediom społecznościowym i pozostawianym przez każdego śladem cyfrowym w Internecie.

Amazon Prime Video

THE CONSULTANT

To czarny humor w czystej postaci. Gdy znacząca fuzja placówek kończy się niepowodzeniem, tajemniczy konsultant o imieniu Mr. Patoff wkracza do akcji, by uratować CompWare i wszystko wygląda na to, że wkrótce przejmuje stanowisko dyrektora generalnego. Serial oparty jest na książce o tym samym tytule.

BERBALAS KEJAM

Premiery na Netflixie

Dwa lata temu Adam stał się świadkiem brutalnego morderstwa swojej rodziny, co pozostawiło go w ogromnej traumie. Widok zamordowanej na jego oczach rodziny pozostawił w nim blizny i teraz staje przed wyborem: dokonać zemsty, czy pogodzić się ze stratą.

WSPÓŁCZESNA RODZINA

To popularny w latach dwutysięcznych sitcom. Modern Family pokazuje trzy różne typy rodzin mieszkających w rejonie Los Angeles. Wszyscy są ze sobą powiązani poprzez bogatego właściciela firmy Jaya Pritchetta i jego dzieci. Odcinki są komiczne, oparte na sytuacjach, z którymi wiele rodzin spotyka się w prawdziwym życiu.

Big Bang Theory

Premiery na Netflixie

Serial, który zyskał na świecie ogromną popularność i stale ją utrzymuje. Tak się składa, że to także jeden z moich ulubionych sitcomów i cieszę się, że znów można go oglądać z łatwym dostępem. Serial opowiada o życiu i przygodach grupki nerdów oraz ich sąsiadki Penny (początkowo). We wszystkich sezonach przejdziemy przez wiele znaczących momentów w życiu bohaterów.

 

 

 

W zeszłym tygodniu: Premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video. Co obejrzeć w najbliższy weekend?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Bestia - recenzja - na tropie dobrej gry!
Następny Elden Ring sprzedał się w ilości 20 milionów sztuk