Premiery na Netflixie w sierpniu 2023. Co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy premiery na Netflixie w sierpniu 2023 roku. Co nowego pojawiło się także na HBO MAX, Disney+, Prime Video i w kinie?

NETFLIX

MISJA STONE

Premiery na Netflixie w sierpniu

Film akcji z Gal Gadot w roli głównej. Rachel Stone wydaje się być niedoświadczonym technikiem w elitarnym oddziale MI6, kierowanym przez głównego agenta o nazwisku Parker. Jednak jej zespół w MI6 nie jest świadomy, że Stone jest w rzeczywistości agentką Charter – tajnej organizacji mającej na celu promowanie pokoju. Sytuacja komplikuje się, gdy rutynowa misja zostaje zakłócona przez tajemniczą hakerkę o imieniu Keya Dhawan, a dwa światy Rachel – jako technika i jako szpiega – zaczynają się zderzać. W walce o ochronę Charter i pokonanie przeciwności losu, ludzka strona Rachel może okazać się jej największą zaletą.

ZOMBIEVERSE

Premiery na Netflixie w sierpniu

Południowokoreański serial reality show przenoszący nas do Seulu, gdzie pojawia się epidemia wirusa, który przemienia ludzi w zombie. Pytanie brzmi, kto zdoła przechytrzyć nieumarłych, poradzić sobie z trudnymi wyzwaniami i przeżyć tę katastrofę?

THE SEVEN DEADLY SINS: GRUDGE OF EDINBURGH PART 2

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2 | Official Trailer | Netflix

Druga część animowanego filmu opartego na mangach ilustrowanych przez Nakaba Suzuki. Historia przedstawia Tristana, syna głównego bohatera „The Seven Deadly Sins”, Meliodasa, oraz jego żony Elizabeth. Zmagając się z potężną mocą, dziedziczoną po obu rodzicach, Tristan spotyka swojego rywala, Lancelota. Wspólnie rywalizują z Deathpierce’em, który stanowi zagrożenie dla życia matki Tristana.

HBO MAX

ELIZJUM

To film science fiction, którego akcja rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, w 2154 roku, gdzie ludność jest podzielona na dwie klasy: bogatych, którzy żyją na luksusowej stacji kosmicznej o nazwie Elizjum, oraz resztę, która żyje na zniszczonej i przeludnionej Ziemi. Główny bohater, Max DeCosta, grany przez Matta Damona, jest robotnikiem fabrycznym na Ziemi, który po napotkaniu na śmiertelnie toksyczną substancję ma tylko kilka dni życia. Jego jedyną nadzieją jest dostanie się na Elizjum, gdzie technologia medyczna może go uratować. W trakcie próby przedostania się na stację, Max zostaje wplątany w misję, która może zrównać szanse i zniszczyć istniejący system klasowy.

CHAPPIE

Premiery na Netflixie w sierpniu

Film science fiction z 2015 roku. Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości w Johannesburgu w RPA, gdzie policja wykorzystuje zaawansowane roboty do zwalczania przestępczości. Główny bohater, robot o nazwie CHAPPiE, jest jednym z tych policyjnych robotów. Po tym, jak zostaje uszkodzony, inżynier Wilson decyduje się na nielegalne przeprogramowanie CHAPPiE, nadając mu zdolność do myślenia i uczucia. CHAPPiE szybko zaczyna się uczyć i rozwijać, stając się coraz bardziej ludzki.

TELEMARKETERS

Dokument z gatunku true crime. Dwóch pracowników telemarketingowców z New Jersey odkrywa prawdziwy cel swojej pracy. Wierząc, że zbierają fundusze na organizacje charytatywne dla strażaków i policji, dowiadują się, że pieniądze są w rzeczywistości kierowane do ich pracodawców. Po zamknięciu firmy wyruszają z misją ujawnienia oszustwa w branży.

SMERFY

Premiery na Netflixie w sierpniu

Film miał swoją premierę w 2011 roku i jest mieszanką filmu animowanego i live-action. W filmie Smerfy, małe, niebieskie stworzenia żyjące w magicznej wiosce, przypadkowo zostają przeniesione do Nowego Jorku przez portal, który stworzył ich wróg, zły czarodziej Gargamel. Gargamel jest zdecydowany złapać Smerfy, aby wykorzystać ich magiczną moc. Smerfy muszą znaleźć sposób, aby wrócić do swojej wioski, zanim dopadnie ich Gargamel.

DISNEY+

PERCY JACKSON I BOGOWIE OLIMPIJSCY: ZŁODZIEJ PIORUNA

Jest to adaptacja pierwszej książki z serii „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, napisanej przez Ricka Riordana. Film opowiada o nastoletnim chłopcu o imieniu Percy Jackson, który odkrywa, że jest synem Posejdona, greckiego boga mórz. Jego życie szybko się komplikuje, gdy zostaje oskarżony o kradzież pioruna Zeusa – potężnej broni, która może wywołać wojnę między bogami. Aby oczyścić swoje imię i zapobiec katastrofie, Percy wyrusza w misję, aby odnaleźć prawdziwego złodzieja i przywrócić piorun na miejsce.

SPEED: NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ + część 2

Premiery na Netflixie w sierpniu

W Speed 1 widzowie spotykają się z Keanu Reevesem, Sandrą Bullock i Dennisem Hopperem. Film opowiada historię młodego policjanta, Jacka Travina,który musi zapobiec eksplozji autobusu miejskiego. Złoczyńca umieścił na nim bombę, która wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu spadnie poniżej 50 mil na godzinę. Travina musi znaleźć sposób na zatrzymanie bomby, ratując jednocześnie życie pasażerów, wśród których jest także Annie. Druga część jest kontynuacją. Annie udaje się w rejs wakacyjny ze swoim nowym chłopakiem, który jest także policjantem. Ich wakacje przerywa szalony haker, który przejmuje kontrolę nad statkiem i zagraża życiu wszystkich na pokładzie. Annie i Alex muszą powstrzymać hakerа i uratować pasażerów.

NARODZINY VALERIE

Premiery na Netflixie w sierpniu

Krótkometrażowy film komediowy. Valerie jest pięćdziesięcioletnią żoną pastora, która poświęciła całe swoje życie służbie innym. Ponieważ czuje się uwięziona we własnym domu, w modlitwach zwraca się do Maryi Dziewicy, która w odpowiedzi obdarza ją niezwykłą mocą. Valerie początkowo jest przekonana, że została opętana i szuka ścieżki do oświecenia. Stopniowo zaczyna rozumieć, że akceptacja i polubienie samej siebie mogą przynieść jej korzyści.

HIGH SCHOOL MUSICAL: SERIAL  – SEZON 4

Serial jest luźno inspirowany filmem „High School Musical” z 2006 roku i jego kontynuacjami. Fabuła skupia się wokół uczniów i nauczycieli East High School, gdzie oryginalny film został nakręcony. Postacie w serialu postanawiają wystawić własną wersję HSM jako ich szkolny spektakl, a my śledzimy ich próby, porażki i sukcesy w trakcie przygotowań.

ZBRODNIE PO SĄSIEDZKU – SEZON 3

Premiery na Netflixie w sierpniu

Serial komediowy, którego fabuła skupia się na trzech sąsiadach: Charlesie, Oliverze i Mabel, mieszkających w ekskluzywnym budynku na Manhattanie. Każde z nich jest zapalonym fanem podcastów o zbrodniach, a kiedy w ich budynku dochodzi do tajemniczej śmierci, postanawiają wspólnie ją rozwikłać. Wspólnie zakładają podcast, w którym dokumentują swoje śledztwo, starając się rozwikłać zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Po drodze odkrywają wiele sekretów swoich sąsiadów i nawet własnych.

AMAZON PRIME VIDEO

The Flash

Premiery na Netflixie w sierpniu

Flash/ Barry Allen podróżuje wstecz w czasie, aby zapobiec zabójstwu swojej matki. Wpada jednak w alternatywną rzeczywistość pozbawioną metaludzi. Aby ocalić ten świat przed odrodzonym generałem Zodem i powrócić do swojego uniwersum zwraca się o pomoc do swojego młodszego odpowiednika oraz do Batmana i Supergirl.

HELL RIDE

Film opowiada historię zemsty między dwoma gangami motocyklowymi. Jeden z bohaterów, Pistolero, prowadzi swój gang, The Victors, w wyprawę przeciwko rywalizującemu gangowi, The 666ers. Historia jest opowiedziana w stylu eksploatacji, z brutalną przemocą, seksualnymi aluzjami i językiem, który odbija kulturę motocyklowych gangów. Film został wyprodukowany przez Quentina Tarantino.

12 RUND 2

Premiery na Netflixie w sierpniu

Druga część serii filmowej „12 Rudn”.  W głównej roli występuje zawodowy wrestler WWE, Randy Orton, który gra Nicka Malloya, sanitariusza, wciągniętego w śmiertelną grę przez psychopatycznego mściciela, którego zna z przeszłości. Przestępca zmusza Malloya do wykonania dwunastu wyzwań, aby uratować życie swojej porwanej żony. Każde wyzwanie jest bardziej niebezpieczne i skomplikowane od poprzedniego, a Malloy musi działać szybko, żeby ocalić ją i siebie.

NIGDY NIE MÓW NIGDY

Nigdy nie mów nigdy to film o Jamesie Bondzie z 1983 roku, w którym Sean Connery powraca do roli słynnego agenta 007 po 12 latach przerwy. Bond zostaje wycofany z emerytury, aby powstrzymać szalonego terrorystę, Maxa Largo, który grozi detonacją jądrową.

KINO

GRAN TURISMO

Biograficzny dramat sportowy oparty zarówno na serii gier wideo o tej samej nazwie oraz prawdziwej historii Janna Mardenborougha, gracza Gran Turismo, którego biegłość w grze doprowadziła go do zwycięstwa w wielu konkursach gier wideo sponsorowanych przez firmę Nissan, ostatecznie torując drogę do kariery zawodowego kierowcy wyścigowego.

DEMETER: Przebudzenie zła

Premiery na Netflixie w sierpniu

Historia jest interpretacją „Dziennika kapitana”, czyli rozdziału powieści Brama Stokera „Dracula” z 1897 roku. Podczas zdradzieckiej podróży oceanicznej z Transylwanii do Londynu pechowa załoga napotyka dziwaczne i przerażające zdarzenia. Każdej nocy na pokładzie statku nawiedza ich bezwzględna istota: niesławny wampir znany jako Dracula. Po dotarciu do angielskich wybrzeży Demeter okazuje się być spalonym i opuszczonym wrakiem, bez śladu załogi.

 

 

Zobacz też: Sierpniowe premiery na Netflixie i HBO! Co obejrzeć w weekend? (2023)

Poprzednio Katalog Playstation Plus Premium i Essential - Sierpień 2023
Następny Akropolis - recenzja - tetrisowe budowanie miasta!