Premiery na VOD w lutym! Co obejrzeć w najbliższy weekend?


Sprawdźmy najnowsze premiery na VOD w lutym 2023 r. Co obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video i Disney+? Zobaczymy też co grają w kinach!

NETFLIX

RE/MEMBER

To japoński horror o licealistach uwięzionych w pętli czasu przez Czerwoną Osobę. Ta zabija uczniów szkoły rozrzucając szczątki w ośmiu miejscach. Bohaterowie muszą odnaleźć wszystkie, by zdjąć z siebie klątwę i powrócić do normalnego życia.

PRAWO LIDII POËT

Inspirowana prawdziwą historią opowieść o pierwszej adwokatce we Włoszech – o codziennych niesprawiedliwościach, z którymi musiała się mierzyć, o jej nieustającej walce o wykonywanie zawodu oraz o rewolucji, którą przeprowadziła w świecie prawniczym.

Zgubiony telefon

Premiery na VOD w lutym

Południowokoreański kryminał. Nami jest zwyczajną obywatelką, pracującą w biurze. Po tym, jak któregoś dnia jej telefon zostaje zabrany przez obcego mężczyznę, życie kobiety zmienia się o 180 stopni. Na smartfonie znajdowały się jej wszystkie dane osobowe, co natychmiast zostało wykorzystane do okrutnej zabawy jej życiem.

HBO MAX

BATWHEELS

Premiery na VOD w lutym

Batwheels to serial animowany dla dzieci o Bat-Family, w której skład wchodzą Bruce Wayne (Batman), Robin, Batgirl oraz Green Arrow. Grupa została utworzona jako Batwheels, zespół samochodów, pod kierownictwem Batmobila, przeznaczony  do walki z przestępczością w Gotham City.

ZAGINIONA DZIEWCZYNA

Premiery na VOD w lutym

Film stworzony w oparciu o książkę Gillian Flynn o tym samym tytule. To dramat psychologiczny z solidną obsadą aktorską – w rolach głównych m.in. Ben Affleck czy Neil Partick Harris. W filmie Nick, grany przez pierwszego z wymienionych, jest oskarżany o udział w nagłym zaginięciu swojej żony. Rodzi się niemała medialna burza a sam bohater wcale nie jest tak niewinny, na jakiego się kreuje.

THREE PINES

To serial o rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, także oparty na literaturze. Na przestrzeni dwóch odcinków będziemy wkroczymy na trop zbrodni wraz ze starszym inspektorem Armandem Gamache, który bada serię morderstw w Three Pines, w okolicy kanadyjskiego Quebecu. Cała seria zawiera też drugorzędną fabułę trwającą cały sezon, w której Gamache bada zniknięcie młodej kobiety.

Batman (The Animated Series)

Premiery na VOD w lutym

Serial animowany z lat 90. o przygodach Batmana, który przy pomocy Robina i Batgirl staje na straży porządku w Gotham City.

DISNEY+

MORDERCA NA KAMPUSIE

Ministerial true crime, którego bohaterami są studenci zamordowani na kampusach uniwersytetu, do którego uczęszczali. Każdy odcinek będzie dotyczył innego morderstwa studenta w USA.

THE HARDY BOYS

Premiery na VOD w lutym

Bracia Frank i Joe Hardy oraz ich ojciec, Fenton Hardy, postanawiają bliżej przyjrzeć się niedawnej tragedii, która na zawsze zmieniła ich życia. Staną w oko w oko z nieprzyjemną prawdą, ale odkryją też coś znacznie bardziej złowrogiego.

GRA O WSZYSTKO/ Kajino

Dramat kryminalny o królu kasyna, który ucieka do innego kraju przed obowiązkami z Urzędu Skarbowego. W nowym państwie pragnie wznowić swój lukratywny biznes, jednak wkrótce zostaje wrobiony w morderstwo.

LEGENDY MARVELA

Premiery na VOD w lutym

To program, w którym można zrobić szybki przegląd postaci Marvela i poznać ich historię. Każdy odcinek przedstawia indywidualną postać, wycinki nagrań z poprzednich filmów i seriali MCU i pokazuje najważniejsze momenty postaci w uniwersum.

AMAZON PRIME VIDEO

CARNIVAL ROW

Serial będący adaptacją niezrealizowanego scenariusza filmowego autorstwa Travisa Beachama. Możemy w nim zobaczyć Orlando Blooma, Carę Delavigne, czy Simona McBurneya. Seria opowiada o mitologicznych istotach, które muszą przetrwać pośród ludzi,  podczas gdy ludzki detektyw pracuje nad rozwiązaniem związanych z nimi morderstw.

SYNOWIE ANARCHII

Premiery na VOD w lutym

Synowie anarchii to klub motocyklowy z Californii a jego członkowie pilnują porządku w lokalnym miasteczku, jednocześnie przekraczając granicę prowadzenia interesów zgodnie z prawem. Serial w interesujący sposób pokazuje funkcjonowanie tego rodzaju klubu, relacje pomiędzy jego członkami, ale stara się też przedstawić próbę balansu życia na pograniczu prawa z życiem rodzinnym.

CHILLING ADVENTURES OF SABRINA

Premiery na VOD w lutym

Chilling Adventures of Sabrina to historia z życia nietypowych nastolatków, ujęta w mroczniejszej formie. Jej motywy przewodnie to horror, tajemnica, magia. Nastoletnia Sabrina odkrywa, że jest pół-czarownicą i jest na początku długiej ścieżki nauki. Musi jednak stawać przeciwko siłom zła, które zagrażają jej, jej rodzinie i światu.

KINO

ANT-MAN i OSA: Kwantomania

To trzeci już film o przygodach człowieka – mrówki, jednego z bardziej niedocenianych bohaterów MCU. Tym razem Scott, Hope i Cassie odkrywają szaleńczy świat Quantum Realm i stają przeciwko Kangowi Zdobywcy. W rolach głównych w dalszym ciągu Paul Rudd i Evangeline Lilly.

Wieloryb

Premiery na VOD w lutym

Film oparty na sztuce teatralnej o tym samym tytule. To historia otyłego mężczyzny, który chowa się przed światem w swoim mieszkaniu i nie przestaje jeść, co wpływa także na jego relacje z najbliższymi. W filmie próbuje odnowić kontakt ze swoją nastoletnią córką, z którą mają nieco napiętą relację.

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć w walentynkowy weekend? Netflix, HBO Max i Prime!

Poprzednio 17 nowych gier w PlayStation Plus Extra i Premium na luty 2022
Następny Wild Hearts - Recenzja - To nie jest kopia Monster Hunter