Premiery na VOD w marcu 2023 roku! Co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy premiery na VOD w marcu 2023 roku. Co pojawiło się na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video w tym tygodniu? A co warto obejrzeć w kinie? Zapraszam do zestawienia nowości.

Netflix

NOCNY AGENT

Nocny agent | Oficjalny zwiastun | Netflix

To nowy serial na Netflixie. Agent FBI  zostaje wplątany w ogromny spisek dotyczący rosyjskiego podwójnego agenta, który zajmuje stanowisko na najwyższych szczeblach rządu USA. Aby chronić naród, Peter wyrusza na polowanie na zdrajcę. Jednocześnie opiekuje się dyrektor generalną Rose, aby chronić ją przed ludźmi, których wcześniej uważała za najbliższą rodzinę.

FURIE

Premiery na VOD w marcu 2023

To film akcji prosto z Wietnamu, który stanął nawet w konkursie do kandydatów na Oskara. Po tym jak jego córka zostaje porwana przez handlarzy ludźmi, mściwy Hai powraca do Sajgonu i swoich korzeni w światku przestępczym, aby pokonać porywaczy i uratować swoje dziecko.

Ojciec

Premiery na VOD w marcu 2023

W tym miesiącu do kin wejdzie film „Syn”, którego fabuła została oparta na sztuce scenicznej pod tym samym tytułem i została napisana jako prequel do filmu Ojciec z Anthonym Hopkinsem, Z Ojcem będzie można się zapoznać na Netflixie, albo przypomnieć go sobie przed wyjściem do kina. Anne opiekuje się chorującym na demencję ojcem. Kobieta musi wyjechać i próbuje znaleźć opiekunkę, jednak mężczyzna nie ma zamiaru ułatwić jej zadania – wręcz przeciwnie.

Waco: Amerykańska apokalipsa

To miniserial dokumentalny, w którym poznamy okoliczności wydarzeń z Waco w Teksasie w 1993 roku, kiedy to przywódca kultu, podejrzewany o obrót nielegalną bronią, prowadził pięćdziesięciodniową walkę z amerykańskimi władzami. Nakręcony na podstawie do tej pory nie udostępnionych materiałów oraz nagrań z kaset wideo z negocjacjami prowadzonymi prze FBI.

HBO Max

SUKCESJA

Premiery na VOD w marcu 2023

Czwarty sezon serialu Sukcesja będzie miał premierę 26 marca. Skupia się wokół rodziny Roy, będącej właścicielem ogromnej firmy medialno-rozrywkowej. Członkowie rodziny, podejrzliwi co do stanu zdrowia i umysłu Roya – najważniejszej osoby w rodzinie, zaczynają walkę o kontrolę nad firmą.

TEST

Premiery na VOD w marcu 2023

Anne wiedzie spokojne i beztroskie życie u boku męża i czwórki dzieci. Wewnętrzny spokój zostaje zaburzony, kiedy w łazience znajduje pozytywny test ciążowy. Tylko do kogo on należy? Czy ktoś go podrzucił? To półtoragodzinna, luźna komedia na wieczór.

Rycerze Gotham, odc. 1

Premiery na VOD w marcu 2023

To nowy serial o komiksowych bohaterach DC. Po śmierci Bruce’a Wayne’a, jego adoptowany syn zostaje niesłusznie oskarżony przez Harveya Denta o morderstwo. Wraz z przyjaciółmi dąży do oczyszczenia swojego imienia, ale jednocześnie chce  dowiedzieć się, kto naprawdę zabił ojca. Wszystko to prowadzi chłopaka do odkrycia Court of Owls.

Disney+

OJCIEC CHRZESTNY HARLEMU

Serial z gatunku dramatu kryminalnego, który opowiada prawdziwą historię szefa mafii – Bumpy’ego Johnsona, który na początku lat 60. wyszedł z więzienia po spędzeniu tam dekady. Dzielnicę, którą niegdyś władał, zastał w ruinie. Aby uzyskać dawną kontrolę musi zawiązać wiele sojuszy i stawić czoła innej mafijnej rodzinie Miasto drży i jest bliskie upadkowi.

STILL MISSING MORGAN

Premiery na VOD w marcu 2023

Kolejny miniserial true crime. To sprawa porwania Morgan Nick, młodej dziewczyny, która w 1995 r. została uprowadzona z boiska znajdującego się tuż przy jej domu. Ujawnione są ekskluzywne wywiady i informacje dotyczące śledztwa w sprawie uprowadzenia.

Amazon Prime Video

NA ZIEMI

To horror science – fiction. Podczas gdy świat szuka lekarstwa na śmiercionośnego wirusa, naukowiec i przewodnik parkowy zapuszczają się głęboko w las na rutynowy przegląd sprzętu. W nocy ich podróż staje się przerażającą podróżą w ciemności a otaczający ich las budzi się do życia.

Kino

John Wick 4

Premiery na VOD w marcu 2023

Film, którego premiery wprost nie mogę się już doczekać. John Wick znajduje sposób na pokonanie Wysokiego Stołu, jednak nieustannie musi się ukrywać i dlatego nie przestaje się przemieszczać po świecie. Podróżuje od Stanów, przez Europę i nawet do Azji, by wykorzystać zawarte przed laty sojusze i odzyskać wolność. Trafi też na nowego wroga i zaufać, że dawne przyjaźnie okażą się aktualne.

 

 

W zeszłym tygodniu: Marcowe premiery na Netflixie, HBO, Disney+ i Prime!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najlepsze Item Cards w Pokémon TCG. Po jakie karty przedmiotu sięgać?
Następny Remnant 2 - nowy 9 minutowy zwiastun z rozgrywki