Prezent trafiony w dziesiątkę


Obdarowując kogoś prezentem, okazuje się zainteresowanie, uczucia i szacunek. Dzięki prezentom można pokazać bliskim jak są ważni i doceniani. W prawdzie to nie o przedmiot chodzi, jednak któż nie cieszy się na sam widok pudełka owiniętego wstążką? Komu nie zaświecą się oczy w obliczu gadżetu, o którym marzył od dawna lub biletów na najnowszy film uwielbianego reżysera?

Dając prezent, ale też umiejętnie go dobierając pokazuje się, że nie szczędziło się nie tylko czasu i pieniędzy. Trafiony prezent, mówi o tym, jak dobrze zna się bliską osobę, jak wiele wie się o jej większych i mniejszych marzeniach, a także drobnych zachciankach. Każdy lubi dostawać prezenty, które świadczą o tym, że ktoś włożył wysiłek w zastanowienie się nad tym, czy dany przedmiot rzeczywiście się spodoba, czy będzie przydatny. Kupowanie pudełka kolorowych świeczek, które akurat zostały przecenione dla osoby nie mającej w zwyczaju ich używania nie jest dobrym posunięciem.

Idealny prezent dla kobiety

Pozornie jest wiele rzeczy, które można podarować kobiecie, przez co łatwo kupić coś nietrafionego, jak na przykład kosmetyk, którego nigdy nie użyje. Wybierając prezent dla babci pośród produktów kosmetycznych warto pomyśleć, czy babcia w ogóle interesuje się kosmetykami. Jeśli jej lista produktów pielęgnacyjnych kończy się na mydle i szamponie, ekskluzywny krem może być dla niej jedynie drogą fanaberią. Być może lepszym pomysłem będzie wydrukowanie fotoksiążki z zdjęciami babci w otoczeniu bliskich. Innym ciekawym pomysłem, który warto rozważyć, jest fotel bujany w ciekawym kolorze pasującym do kolorystyki mieszkania babci.

Kupując prezent mamie często ma się utrudnione zadanie ponieważ wiele mam jest zadowolonych z każdego prezentu i często powtarza, że nie trzeba im żadnych materialnych podarków. Tym bardziej należy włożyć wysiłek w zakup trafionego prezentu. Jeżeli mama chętnie używa kosmetyków kolorowych można kupić jej ekskluzywną paletę cieni z zestawem pędzli dopasowaną do typu jej urody.

Można też udostępnić jej wzornik kolorów pomadek do ust, z którego sama wybierze najdogodniejszą barwę. Można też wyrazić uczucia bardziej osobistym podarkiem. Mama z pewnością doceni samodzielnie upieczone ciasto, za którym przepada z życzeniami wypisanymi na jego powierzchni.

Dla wielu mężczyzn wyzwaniem jest wybór prezentu dla swojej dziewczyny. Strzałem w dziesiątkę może być zabranie drugiej połówki na krótki urlop w miejsce, o którym marzyła od dawna. Jeżeli dziewczyna jest zafascynowana sztuką współczesną, być może weekend w Muzeum Guggenheima w Bilbao. Ryzykownym, ale ciekawym pomysłem jest podarowanie kobiecie szczeniaka.

O jakim prezencie marzą panowie?

Co kobieta prócz swojego serca może podarować mężczyźnie swojego życia? Ciekawe perfumy, które współgrają z charakterem mężczyzny to prezent idealny. Trzeba tylko znaleźć właściwy zapach. Zdaje się, że łatwiej kupić prezent tacie, który za pewne ma w szufladzie wiele par skarpet, którymi jest obdarowywany każdego dnia ojca, jednak warto pomyśleć nad czymś wyjątkowym. Elegancki zegarek, który pasuje do jego stylu na pewno go zachwyci. Dla innych lepszym prezentem może okazać się butelka wartościowego alkoholu.

Idealny prezent dla każdego

Prezenty takie jak wspólne wycieczki, wyjścia do kina, na koncert, wspólne obiady i kolacje w eleganckiej restauracji to też wspaniały obopólny prezent obecności. Nie zawsze jest to możliwe jednak warto myśleć o takich podarunkach, które będą oznaczały wspólne spędzanie czasu. Ich nie kupuje się tylko dlatego, że kolejny raz zbliża się termin urodzin, rocznicy czy dnia matki, ale z radości i wdzięczności posiadania kogoś bliskiego.

Previous Zew Cthulhu 7 Edycja - Relacja z sesji - Czy warto wesprzeć?
Next Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - Recenzja - Najlepsza karcianka dla jednego gracza