Przed nami świąteczny update Pokémon Scarlet i Violet oraz Pokémon UNITE!


Przed nami świąteczny u update Pokémon Scarlet i Violet oraz Pokémon UNITE! Świąteczna zabawa rozpoczyna się w tym tygodniu!

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet otrzymują wyjątkowy świąteczny update, który potrwa od 22 grudnia 2023 r. do 3 stycznia 2024 r. W tym czasie gracze będą mogli wziąć udział w następujących wydarzeniach:

 • Masowe epidemie Delibirda Będą pojawiać się w całym regionie Paldea, krainie Kitakami i Terrarium w Akademii Borówek. Błyszczące Delibirdy będą zdarzać się częściej w tych specjalnych masowych epidemiach, więc spróbuj złapać ich całą grupę!

 • Tańcem Smoka wkroczysz w nowy rok! Dratini, Jangmo-o i Duraludon będą pojawiać się w masowych epidemiach w całym regionie Paldea, krainie Kitakami i Terrarium w Akademii Borówek. Pokémony spotykane podczas tych specjalnych masowych epidemii częściej mają Radosny Znak!

 • Iron Bundle pojawi się w czarnych kryształach Tera Raid! Iron Bundle pojawiający się podczas tego wydarzenia ma typ lodowy Tera. Bądź przygotowany — ten Pokémon jest groźnym wrogiem i ma Najpotężniejszy Znak, który to potwierdza. Współpracuj ze znajomymi, aby obalić tego potężnego Pokémona Tera!

świąteczny update Pokémon Scarlet

Ważne:

 • Aby wziąć udział w ograniczonych czasowo masowych epidemiach, pobierz najnowszą wersję Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Poké Portal News.
 • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid Battle, pobierz najnowszą wersję Poké Portal News. Nie potrzebujesz płatnego członkostwa Nintendo Switch Online, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Poké Portal.
 • Ten specjalny Iron Bundle możesz złapać tylko raz na save. Jednak, jeśli już go złapałeś, nadal możesz brać udział w bitwach Tera Raid przeciw niemu, aby zdobyć inne nagrody.
 • Ten Iron Bundle może pojawić się w przyszłych wydarzeniach lub będzie można go zdobyć innymi metodami.
 • Po ukończeniu niektórych wydarzeń po grze, będziesz mógł znaleźć czarne kryształy Tera Raid. Jednakże gracze, którzy nie ukończyli tych wydarzeń, mogą nadal brać udział w bitwach Tera Raid, dołączając do innych Trenerów w trybie wieloosobowym.
 • Możesz brać udział w bitwach Tera Raid przeciwko Pokémonom, które nie pojawiają się w wersji gry, w którą grasz, dołączając do bitwy Tera Raid prowadzonej przez Trenera z przeciwną wersją gry.
 • Aby móc brać udział w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online, wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno). Obowiązują warunki. Dowiedz się więcej na nintendo.com/switch-online
 • Wydarzenia Tera Raid Battle będą miały miejsce wyłącznie w regionie Paldea.

świąteczny update Pokémon Scarlet

Metagross odciska swoje piętno w Pokémon UNITE

Nie zapomnij! Metagross dołączy do walki w Pokémon UNITE 26 grudnia 2023 r. Śledź oficjalne kanały Pokémon w mediach społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej.

Ten świąteczny update Pokémon Scarlet i Pokémon Violet to świetna okazja, aby dodać do swojej kolekcji nowe Pokémony i zdobyć wspaniałe nagrody. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pokémonami, warto sprawdzić te wydarzenia.

Zobacz też: Pokemon TCG: Scarlet & Violet Paldean Fates dostępne już wkrótce

Poprzednio Co obejrzeć w przerwę Świąteczną na VOD?
Następny PlayStation 5 sprzedane w 50 milionach egzemplarzy!