Przegląd nowych slotów z września 2020


Wrzesień bieżącego roku przyniósł fanom wirtualnych maszyn kilka nowości. Zadowoleni powinni być zwłaszcza fani twórczości studia Yggdrasil, które w ostatnich tygodniach wypuściło na rynek kilka interesujących gier. Warto więc poznać nowe możliwości i dowiedziecie się o specyfice wydanych slotów.

Fruits In Flames Slot wydany przez Gamomat

Od lat automaty do gry online markowane logiem Gamomatu są wyczekiwane przez graczy z całego świata. Wszakże ten producent przez wielu zaliczany jest do ścisłego topu. We wrześniu 2020 Gamomat zaprezentował zaś grę Fruits In Flames Slot.

Wystarczy spojrzeć na tytuł, by wiedzieć, że ten slot nawiązuje do klasyki. Na ekranie pojawiają się głównie owoce, ale też inne klasyczne symbole, np. siódemki, czy dzwonki. Gdy zaś uda się ustrzelić kombinację wygrywającą, to symbole zostają spowite ogniem. Lini wypłat zawsze jest dziesięć, a w grze próżno szukać rozbudowanych opcji bonusowych.

Można więc powiedzieć, że takich gier jak Fruits In Flames Slot są już setki. Niemniej ta gra potrafi też pozytywnie zaskoczyć. Przede wszystkim docenią ją fani najprostszych maszyn, którzy zamiast rozbudowanych opcji szukają wartkiej rozgrywki. Ta maszyna jest też atrakcyjna pod względem graficznym i dźwiękowym. Ponadto pojawia się tu aż dwie opcje gamble. Pierwsza z nich to klasyczne zgadywanie koloru karty, a druga to mini-gra drabinkowa.

Gods Zeus versus Thor od Yggdrasil

15 września 2020 roku gracze po raz kolejny mogli wejść w tajemniczy świat mitologii nordyckich i greckich. Wszystko dzięki Yggdrasil, które stworzyło slot o wiele mówiącej nazwie Zeus versus Thor. Gra przyciąga uwagę oryginalną fabułą. Co prawda motywy walki i pradawnych bogów pojawiają się w slotach często, to jednak rzadko kiedy w jednej grze ścierają się bogowie z dwóch różnych mitologii.

W Gods Zeus versus Thor, żaden bohater nie jest ani dobry, ani zły. To gracz wybiera, któremu sympatyzuje. Spiny można zaś uruchamiać dwoma przyciskami. Jeśli woli się wspierać najwyższego rzymskiego boga, to należy kliknąć czerwony przycisk. Wtedy to nagrody są naliczane od lewej do prawej strony. Alternatywą jest wstawienie się za nordyckim bogiem burzy i piorunów przez klikanie niebieskiego przycisku. W tym przypadku naliczanie wygranych odbywa się od prawej do lewej strony.

Ponadto w Gods Zeus versus Thor liczyć można na mnożniki o maksymalnej wartości x20. Pod względem statycznym szanse na zdobycie nagród są całkiem wysokie. RTP w tej maszynie określono bowiem na solidne 96,5%.

Valley of the Gods 2 – kolejny wrześniowy slot Yggdrasil

Z pewnością Valley of the Gods 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych slotów przez graczy w 2020 roku. Wszakże jej poprzednik do dziś ma mnóstwo fanów, który byli zachwyceni np. aż 3125 liniami wygrywającymi. Druga wersja Valley of the Gods to na szczęście nie tylko odświeżona oprawa graficzna, ale też rozwinięcie paru kwestii dotyczących mechaniki rozgrywki.

W grze pojawić może się od 240 do bagatela 20160 linii wygrywających. Pojawiają się tu też symbole specjalne, wskaźniki multiplayer, darmowe respiny i kilka innych nietuzinkowych opcji bonusowych. Wszystko dzieje się na układzie złożonym z pięciu bębnów i pięciu rzędów.

Valley of Gods 2 nie jest grą wyjątkowo łatwą do zrozumienia. Niestandardowy układ, multum funkcji dodatkowych i ogromna liczba linii wygrywających sprawiają, że potrzeba trochę czasu, aby zrozumieć mechanikę rozgrywki. Warto jednak to zrobić, ponieważ gra jest ciekawa, wciągająca i dynamiczna. Podkreślić trzeba też iście filmową oprawę. Rozgrywkę poprzedza klimatycznie intro, a w tle ekranu podziwiać można piramidy, a nawet burzę piaskową.

RTP Valley of the Gods wynosi około 96%. Uwagę zwrócić trzeba też na wysoką zmienność rozgrywki. Przez długo można tu nie zdobyć żadnej wygranej. Czasem jednak spora nagroda pojawia się w jedną w chwilę. Zwykle ma to miejsce wtedy, gdy udaje się aktywować którąś z opcji bonusowych.

Victoria Wild, czyli następna nowość od Yggdrasil

Ostatni dzień września 2020 przyniósł jeszcze jedną nową grę od Yggdrasil o nazwie Victoria Vild. Akcja tego slotu ma miejsce na tle ruin antycznego miasta osadzonego na Bliskim Wschodzie. Jednym z głównych celów rozgrywki jest… przejście drogi do oczka wodnego, a postępy obserwuje się w liczniku o nazwie „Way of Water”. Napotkać tu można także burze piaskowe, które jednak przynoszą dużo szczęścia. Piaskowe wiry to bowiem symbole Wild. Ponadto w mechanikę rozgrywki wkomponowano funkcję Sticky Wilds Respin, która znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia nagrody.

Victoria Wild to slot, który do gustu przypadnie zwłaszcza tym hazardzistom, którzy lubią wątki przygodowe. Na korzyść tego tytułu przemawia też parę liczb. Po pierwsze maksymalna wygrana to aż 20000x. Ponadto statystyczne szanse na wygraną przekraczają tu 96,5%. Vicotoria Vilds to gra, która zyskuje przy bliższym poznaniu. Na starcie trzeba trochę wysiłku, by zrozumieć jej wszystkie niuanse oraz funkcje, jednak później można liczyć na godziwą i wciągająca rozrywkę.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Andrius The Wolf of the North - Genshin Impact - Poradnik na bossa
Next Dlaczego warto grać w kasynie online?