Przepowiednia – Unboxing gry


Witajcie 🙂 za oknem wieczór a ja przygotowałam dla Was unboxing świeżutkiej gry od wydawnictwa Lucrum Games. Mianowicie chodzi o grę karcianą Przepowiednia. Przepowiednia to świetnie wykonana gra, z unikalną mechaniką kryształowej sieci.

Zadaniem graczy jest przełamać klątwy, którymi obłożono świątynie w fantastycznej krainie. W tym celu muszą zdobywać magiczne kryształy. Same posiadanie niezbędnych zasobów nie jest jednak wystarczające.Do przełamania klątw konieczne będzie użycie ich w odpowiedniej kolejności, co z kolei wymaga przemyślanego ich ułożenia we wspomnianej kryształowej sieci.

Gra jest przeznaczona dla od dwóch do czterech graczy, minimalny wiek gracza wynosi 10 lat, a czas rozgrywki to około 20-40 minut.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


YouTube player


ZAGLĄDAMY DO PUDEŁKA!

Tak się prezentuje opakowanie do gry. Jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, i ma bajeczne grafiki. Sama faktura opakowania jest nieco chropowata.

Tutaj na zdjęciu widzimy instrukcję do gry, w podobnej kolorystyce co pudełko. W środku jest sporo obrazków instruktażowych, oraz dużo tekstu napisanego drobnym druczkiem.

W pudełku znajdziemy również woreczek pełen błyszczących kryształów w różnych kolorach. Są prześliczne 🙂

Idąc dalej mamy karty dość sporych rozmiarów, te tutaj są bardzo porządne, mają lekko chropowatą fakturę a grafiki są prawdopodobnie inspirowane tymi z gry Heroes.

Tutaj mamy planszę punktacji, jest bardzo cienka, gładka.

Są i małe karty, jakość tak samo dobra jak tych większych. Faktura również taka sama.

Tutaj widzimy meple, wykonane z drewna i pomalowane bardzo precyzyjnie farbą. Kolory mają bardzo stonowane.

Analogicznie do mepli mamy dopasowane kolorystycznie znaczniki, również w takiej samej kolorystyce.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Pathfinder: Kingmaker - Recenzja - Pudło
Następny NCWW - Gry planszowe na październik