Przyszykuj się na nowy sezon FIFA!


Jeśli chcesz zdobyć najnowszą grę FIFA lub po prostu zrobić zakupy online, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z grami, zajrzyj do sklepu z grami Eneba. Znajdziesz tam ogromny wybór cyfrowych produktów do gier, w tym gry wideo, subskrypcje gier, waluty w grach, skórki, DLC i prawie każdy inny produkt do gier dostępny w formie cyfrowej. Możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór, również ceny są znacznie niższe w porównaniu z tymi, które można znaleźć w fizycznym sklepie z grami. Kupowanie jest szybkie, proste i niezawodne. To wszystko, czego gracz oczekuje podczas najbardziej ruchliwego sezonu.

Zamów FIFA w preorderze i zgarnij bonusy!

Jak co roku, w pierwszej połowie jesieni ukaże się nowa gra FIFA. Datę tę ustalono na 30 września, jednak ci, którzy zamówią Edycję Ultimate gry w przedsprzedaży, będą mieli do niej dostęp już 27 września wraz z dodatkowymi bonusami w trybie FIFA Ultimate Team. Przedsprzedaż gry FIFA 23 będzie zawierać takie godne uwagi bonusy, jak gwiazda z okładki Mbappe jako przedmiot do wypożyczenia w drużynie FUT na pięć meczów, losowy, niewymienialny zawodnik FUT oraz talent wychowanków, który może zostać supergwiazdą w trybie kariery.

Zmiany w serii na przestrzeni lat

EA stara się ulepszać swoją grę z każdą kolejną odsłoną gry FIFA, sprawiając, że seria jest bardziej realistyczna i dodając mnóstwo nowych funkcji, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas rozgrywki. EA przerzuciło się na silnik Ignite w FIFA 14, co pozwoliło na stworzenie znacznie ciekawszego doświadczenia AI. Tryb Journey zadebiutował w grze FIFA 17, pozwalając graczom poznać zawiłą historię. FIFA Volta, która jest w zasadzie zaktualizowaną edycją FIFA Street, została wydana wraz z premierą FIFA 20. Podsumowując, gra jest cały czas przerabiana, dając graczom nowe opcje i zaktualizowaną rozgrywkę. Która wersja jest najlepsza, każdy ma swoje preferencje, niektórzy wolą bardziej surową i nieoszlifowaną rozgrywkę z wcześniejszych wydań, podczas gdy inni uwielbiają niesamowitą kontrolę nad każdym ruchem, na który pozwalają nowe edycje.

Co wiemy o FIFA 23?

EA będzie publikować informacje o FIFA 23 do czasu jej premiery, ale jak już wiemy – wprowadzają niewielkie, ale znaczące zmiany, aby poprawić wiele aspektów rozgrywki. Technologia HyperMotion2 zapewni jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z gry dzięki znacznie większej liczbie animacji niż w zeszłym roku, uprawnionym ruchem i sztucznej inteligencji. Ulepszona mechanika ataku, obrony i bramkarza to kolejny krok w kierunku symulacji prawdziwej piłki nożnej. Stałe fragmenty gry i rzuty karne będą również zawierać nową i przeprojektowaną mechanikę, pozwalającą na większą kontrolę i kreatywność.

Co więcej, kobiety piłki nożnej w końcu zdobywają uznanie, na jakie zasługują – po raz pierwszy w historii w grze pojawi się Super Liga Kobiet. Będzie to również pierwsza gra FIFA, w której będzie można grać na wielu platformach we wszystkich trybach gry 1 na 1. Fani Juventusu mogą rozpocząć świętowanie, ponieważ drużyna oficjalnie powraca do składu FIFA 23. W grze pojawi się również tryb FIFA Qatar World Cup, dzięki czemu będziesz mógł zagrać w największe sportowe wydarzenie roku.

Jest wiele powodów do ekscytacji w związku z nową grą, więc zamówienie przedpremierowe FIFA 23 to idealna opcja, aby doświadczyć kolejnego etapu symulacji piłki nożnej wcześniej, taniej i z dodatkowymi bonusami. Kto rano wstaje temu pan bóg daje. Przygotuj się do gry FIFA już teraz, ponieważ wkrótce rozpocznie się mecz!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co warto obejrzeć na Netflixie, HBO MAX, PRIME i Disney+?
Następny Jak zdobyć skórki z Dragon Balla w Fortnite?