PS Plus listopad 2021 – w co zagramy na PS5, PS4 i PSVR?


PS Plus

Sony oficjalnie ujawniło, jakie gry będą rozdawane w ramach comiesięcznej subskrypcji PS Plus. Mamy przed sobą ciekawe tytuły zarówno na konsole obecnej, jak i poprzedniej generacji, a i tym razem dodatkowo – na PlayStation VR.

Listopad to ŚWIETNY miesiąc dla subskrybentów PS Plus

Za oknem coraz więcej szarości, a u graczy PlayStation kolorowo, jak w tym roku jeszcze nie było. Sony postanowiło udostępnić aż 6 tytułów – z czego w dwa z nich zagramy na PS5, w trzy na PS4 oraz w trzy kolejne na PSVR, które było zdecydowanie pomijane w poprzednich miesiącach subskrypcji. Co więcej, tym razem ilość idzie w parze z jakością, bo mowa o faktycznie dobrych tytułach, czyli Knockout City (PS5, PS4), First Class Trouble (PS5, PS4), Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4), The Walking Dead: Saints and Sinners (PSVR), The Persistence (PSVR), Until You Fall (PSVR). Można by śmiało powiedzieć, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Knockout City (PS5, PS4)

Knockout City PS Plus

Knockout City to sieciowa produkcja akcji, która dostarcza ogrom dobrej zabawy, a inspirowana jest grą drużynową, którą znamy z dzieciństwa – zbijakiem. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę na wielu mapach. Za całość odpowiedzialne jest Velan Studios, z kolei wydawnictwem gry zajęło się Electronic Arts.

First Class Trouble (PS5, PS4)

First Class Trouble PS Plus

First Class Trouble to tytuł sieciowy, rozgrywający się na statku kosmicznym pełnym luksusów dla jego prestiżowych gości. Statek ten zostaje przejęty przez sztuczną inteligencję o ogromnie nieprzyjaznych zamiarach, a zadaniem graczy – będąc jednymi z ostatnich pasażerów – jest przetrwać. Gra oferuje mnóstwo smaczków, ciekawych mechanik i wciągającą oprawę audiowizualną. Twórcą gry jest studio Invisible Walls, a wydawcą Versus Evil.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning PS Plus

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to re-master gry RPG akcji, oryginalne wyprodukowanej przez 38 Studios i Big Huge Games w 2012 roku oraz odświeżonej w roku 2020 przez studio Kaiko pod wydawnictwem THQ Nordic. Produkcja rozgrywa się w świetnie wykreowanym przez R.A. Salvatore świecie fantasy, gdzie na gracza czeka masa przemyślanych i klimatycznych elementów oraz rozwiązań.

The Walking Dead: Saints and Sinners (PSVR)

The Walking Dead: Saints and Sinners PS Plus

The Walking Dead: Saints & Sinners to pierwszoosobowa gra akcji w formie VR, oparta na ogromnie popularnej serii komiksów o tym samym tytule. Gracz – zarówno fan serii, jak i całkiem z nią jeszcze niezaznajomiony – ma szansę poznać stworzony przez Roberta Kirkmana świat z zupełnie innej strony, zwiedzając go z własnej perspektywy. Twórcą i wydawcą gry jest Skydance Interactive.

The Persistence (PSVR)

The Persistence PS Plus

The Persistence to połączenie survivalu i roguelike w horrorowej opracie, które zostało opracowane i wydane przez studio Firesprite – z przeznaczeniem dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Akcja rozgrywa się w odległym 2521 roku, gdzie gracz wciela się w członka załogi statku kosmicznego, wybierającej się w lot międzygwiezdny z bardzo niebezpieczną misją.

Until You Fall (PSVR)

Until you fall PS Plus

Until You Fall to niezwykle ciekawie oprawiona gra z elementami akcji, RPG i roguelike. Gracz trafia do zmyślnego świata, w którym czekają na niego przeróżni przeciwnicy. Rozgrywkę dodatkowo uwydatnia satysfakcjonujący system rozwoju bohatera i jego broni.

Podsumowując, dawno nie było tak dobrego PS Plus

Fakt że Sony przypomniało sobie o tytułach przeznaczonych na sprzęty wirtualnej rzeczywistości jest czymś, co może sprawić, by wielu graczy wróciło do tej technologii. Przede wszystkim jednak, zarówno tytuły na PSVR, jak i te na PS4 czy PS5 są naprawdę ciekawymi i wartymi spróbowania grami. Mam nadzieję, że tak jak ostatnie miesiące dla subskrypcji na PlayStation były z każdym kolejnym coraz lepsze, tak ta tendencja się utrzyma i producent nie raz nas jeszcze zaskoczy.

 

Źródło

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co obejrzeć w halloween? Premiery Netfixa, HBO Go i w kinie
Następny God of War wyjdzie na PC jeszcze przed Ragnarokiem