PS Plus październik 2021 – co przyszykowało Sony?


PS Plus

Jak co miesiąc, przedstawiamy Wam ofertę PlayStation Plus, czyli subskrypcję, dzięki której Sony w każdym miesiącu dostarcza graczom kilka darmowych do pobrania tytułów. Nie inaczej będzie w październiku, gdy do ogrania udostępniony zostanie jeden tytuł ekskluzywnie dla PS5 oraz dwa kolejne dla PS4.

Oferta PS Plus na październik 2021

Październikowa oferta od Sony to oferta, rozpoczynająca ostatni kwartał roku, który w branży gier jest zazwyczaj nader ciekawy. Nie inaczej jest w tej kwestii, gdyż mamy przed sobą naprawdę warte uwagi tytuły, które będą w stanie zaciekawić wielu konsolowych graczy – choć i wielu z nich podchodzi do oferty dość sceptycznie.

Przede wszystkim, mowa o tytule ekskluzywnym dla konsol najnowszej generacji, Hell Let Loose, oprócz niego, dostępne będą dwa tytuły przeznaczone dla graczy PS4 – Mortal Kombat X oraz PGA Tour 2K21.

Hell Let Loose (PS5)

Hell Let Loose - Release Date Announcement Trailer | PS5

Hell Let Loose to multiplayerowa strzelanka FPS w klimacie II wojny światowej. Tytuł jest pierwszym projektem studia Black Matter, wydanym przez Team17. Gra będzie miała swoją premierę na PS5 już 5 października, odkąd będzie dostępna w PS Plus. Na PC z kolei produkcja dostępna jest od 27 lipca 2021. Od tej pory uzyskała na Steam ponad 85% pozytywnych opinii oraz masę dobrych recenzji. Nie ma co, tytuł obowiązkowy dla wszystkich fanów takiego klimatu!

Mortal Kombat X (PS4)

Mortal Kombat X

Serii Mortal Kombat nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dziesiąta odsłona serii wydana w 2015 roku ani trochę się nie zestarzała i z pewnością jest idealnym kandydatem do spędzenia październikowych wieczorów z przyjaciółmi, lub choćby i samemu – spróbowania tak szerokiego gatunku bijatyk, w którym to Mortal Kombat jest zdecydowanie topowym tytułem.

PGA Tour 2K21

PGA Tour 2K21

Ostatnim tytułem dostępnym w październikowym PS Plus jest PGA Tour 2K21, który najprościej mówiąc jest, symulatorem gry w golfa. To właśnie ten tytuł spowodował największe rozjuszenie wśród graczy Playstation, jednak z pewnością znajdzie on i swoich zwolenników. Osobiście, gameplay wygląda ciekawie.

Podsumowując, PS Plus w październiku może zaciekawić

Jak sami widzicie, będziemy mieli w październiku do czynienia z naprawdę ciekawymi tytułami, zwłaszcza dla posiadaczy konsoli nowej generacji. Do października jednak jeszcze kilka dni, nie zapomnijcie więc dodać wcześniej tytułów z oferty wrześniowej.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Podobieństwa między eSportem a pokerem
Next Gry planszowe na jesień. Planszówki na długie, deszczowe wieczory