PS Plus wrzesień 2021 – w jakie darmowe gry zagramy?


PS Plus

Jak co miesiąc, Sony rozpieszcza abonentów usługi PS Plus nowymi, dostępnymi dla nich za darmo grami. We wrześniu przyjdzie nam spróbować swoich sił w trzech ciekawych tytułach, z których każdy jeden z pewnością znajdzie swoich odbiorców.

Co zaoferuje PS Plus we wrześniu 2021?

Co prawda, letnie oferty abonamentu nie należały do najlepszych, tym razem jednak, Sony zaplanowało na wrzesień naprawdę interesujące produkcje. Mowa konkretnie o trzech tytułach: Hitman 2, Predator: Hunting Grounds oraz Overcooked! All You Can Eat, do którego dostęp otrzymają tylko użytkownicy Playstation 5. Trzeba przyznać, że brzmi to dobrze i zarówno młodsi i starsi gracze mogą być zadowoleni z takiej selekcji.

Hitman 2

Hitman 2

Po znakomicie przyjętej, trzeciej odsłonie serii, warto wrócić do tego, na czym powstała. Hitman 2 to świetnie oceniana gra akcji, w której wcielimy się w Agenta 47, zdolnego nie tylko wyeliminować każdy cel, ale i zrobić to tak, by nie zwrócić niczyjej uwagi. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana klimatycznych skradanek.

Predator: Hunting Grounds

Overcooked! All You Can Eat

 

Predator: Hunting Grounds to wydana w zeszłym roku produkcja MMOFPS, która po zebraniu przyzwoitych recenzji, jest wciąż rozwijana i nie może narzekać na małą liczbę graczy. Gra jest wieloosobową, dynamiczną strzelanką opartą na kultowej marce filmów z tytułowym Predatorem. Zdecydowanie polecam dla fanów bardziej hardkorowej rozgrywki.

Overcooked! All You Can Eat

Overcooked! All You Can Eat

Ostatnim tytułem we wrześniowej ofercie PS Plus jest zbiorcze, zremasterowane wydanie obu dotychczas wydanych części Overcooked!, które dodaje do nich nową zawartość, rozdzielczość 4K i obsługę 60kl/s. Są to znakomite gry familijne, przy których można wspólnie spędzić niejedno wspólne popołudnie. Warto jednak nadmienić, że dostępne one będą jedynie dla posiadaczy PS5.

Podsumowując, wrześniowe PS Plus daje radę

Jak już wspominałem, oferty PS Plus z ostatnich miesięcy nie należały do najciekawszych. We wrześniu jednak, Sony się postarało i udostępniło graczom powyższe tytuły, które będą świetnym zakończeniem wakacji dla młodszych, jak i przedłużeniem ich dla starszych.

Poprzednio Aeon Drive cyberpunkowy action-platformer nadejdzie 30 września
Następny Gry planszowe na imprezę! Gry imprezowe dla dobrej zabawy