Pszczoły – Unboxing Gry


Cześć! 🙂 Za oknami piękne, ciepłe lato, chociaż już znacznie bliżej do jesieni, i do zimniejszych wieczorów. W takich chwilach z pomocą przychodzą planszówki, a już nasza w tym głowa, żebyście nie stracili inspiracji w co zagrać. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry karcianej Pszczoły, od wydawnictwa Trefl Joker Line.

Pszczoły to niewielkich rozmiarów gra karciana, którą możecie ze sobą wszędzie zabierać. Gra wyszła spod skrzydeł wydawnictwa Trefl Joker Line. Pszczoły to gra przeznaczona tylko dla dwóch osób, w której jedna z nich kontroluje pszczoły a druga trzmiele. Podczas rozgrywki wykonacie należące do Was misje, oraz poznacie nieco ciekawostek na temat życia owadów. Czas rozgrywki wynosi 15 minut, więc zaręczam, że się nie zanudzicie. Zaś minimalny wiek gracza wynosi 8 lat.


Tak się prezentuje pudełko do gry, jak widzicie jest niewielkie. Opakowanie ma subtelne, przyjazne grafiki, odpowiednie dla młodszych graczy, a faktura powierzchni opakowania jest matowa. Opakowanie jest solidnie wykonane, z grubej, mocnej tektury.

Tutaj widzicie uchylony rąbek pudełka, a w środku mini wypraska na karty. Równie dobrze opakowanie mogłoby być nieco mniejsze, ponieważ część zajmuje sama tektura.

Tak się prezentuje instrukcja do gry. Mi osobiście przypomina stronę z takich starych książek przyrodniczych. Instrukcja nie jest obszerna, ale w środku jest całkiem sporo tekstu.

Wśród kart znajdziemy między innymi karty z kwiatami. Grafiki są bardzo ładne, karty mają gładką, matową fakturę, i nie powinny się szybko odkształcać.

W pudełku znajdziemy również dwie talie kart, jedna należy do pszczół, druga zaś do trzmieli.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Monster Hunter World - Jaką broń wybrać? - Krótki poradnik łowcy
Następny Monster Hunter World PC - Recenzja - Cóż za polowanie!