Remnant 2 – nowy 9 minutowy zwiastun z rozgrywki


Remnant 2 - nowy 9 minutowy zwiastun z rozgrywki

Deweloper Gunfire Games podzielił się zupełnie nowym spojrzeniem na Remnant 2 w 9-minutowym filmie z rozgrywki, który eksploruje nowe środowisko i kilka archetypów klas.

Rozgrywka w wersji pre-alpha obejmuje Yaesha, bagnisty obszar przypominający dżunglę i jedno z wielu środowisk, które gracz będzie eksplorował w Remnant 2. W pierwszym segmencie materiał przedstawia gracza w The Forbidden Grove podczas korzystania z klasy Handler, która pozwala na posiadanie psiego towarzysza, którego można skierować do pokonania wrogów. Pies ma również pasek zdrowia i może dostarczać graczowi profity w trzech trybach walki, takich jak pies stróżujący do przyciągania uwagi wroga, pies wspierający do leczenia obszarowego i pies bojowy do zwiększania DPS.

Archetyp Challengera wydaje się być klasą bardziej przypominającą tanka, która jest wyposażona w potężną broń zadającą obrażenia, taką jak granatnik, a także rewolwer i wielki miecz. Rozgrywka pokazuje, jak gracz szybko przełącza się z każdej broni, eksplorując coś, co wygląda jak loch w obszarze zwanym The Lament, wypełnionym różnymi typami wrogów, takimi jak awanturnicy atakujący z bliskiej odległości i ci, którzy rzucają zaklęcia z dystansu.

Ostatnią zaprezentowaną klasą jest Gunslinger i, jak sama nazwa wskazuje, sprawia, że ​​gracz wygląda jak kowboj. Ta klasa jest wyposażona w strzelbę, broń do walki w zwarciu i pistolet, który może zadawać szybkie obrażenia. Pod koniec materiału gracz napotyka światowego bossa o nazwie Mother Mind.

Remnant 2 to kontynuacja gry Remnant: From the Ashes z 2019 roku, która zadebiutuje tego lata na PC, PS5 i Xbox Series X|S.

Remnant 2 - 9 Minutes of Gameplay

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Premiery na VOD w marcu 2023 roku! Co obejrzeć w weekend?
Następny Maui – recenzja – z rodziną na wakacjach!