Przedstawiamy pełne przejście gry Resident Evil 3 Remake. Jeżeli Nemesis gryzie Was po łydkach albo kolejne zombie nie chce spokojnie iść spać mimo wpakowania w niego dziesięciu magazynków, to tutaj możecie znaleźć odpowiedzi których szukacie.

Jak to było w przypadku poprzednich poradników z pełnymi przejściami gry na naszym portalu, także tutaj poniżej zaprezentujemy Wam filmy przedstawiające pełne przejście gry Resident Evil 3 Nemesis. Grę ukończyliśmy na poziomie standardowym. Będę też wdzięczny za wszelkie subskrypcje, kanał rośnie bardzo szybko i powoli zaczynam nie nadążać z odpisywaniem na coraz więcej komentarzy 🙂 Przydałby się jakiś system do tego celu, ale pomyślimy z czasem jak rozwiązać ten problem. A i drogi hejterze, bo Ty też pojawiasz się co jakiś czas. Nie trudź się, leci ban i nawet mi powieka nie drgnie od pomyj które próbujesz na mnie wylać. Daruj sobie i oszczędź mój oraz swój czas, niczym się nie różnisz od setek innych hejterów i internetowych trolli.

Tradycyjnie, jak przy innych podsumowania serii i poradnikach tego typu, mam do Was parę próśb:

  • Po pierwsze i najważniejsze. Subskrybujcie nasz kanał i komentujcie! Dostaję wiele maili, ale mało komentarzy, bardzo dziękuję za to pierwsze, jednak komentarze także się przydadzą. Zwłaszcza konstruktywna krytyka jest mile widziana! Subskrybować możecie klikając poniższy button. Dzięki temu wiem, że robię dobrą robotę, a Wy będziecie mieć informacje o kolejnych odcinkach serii 🙂

Nie bądź elf, dej suba!

  • Po drugie, cholernie dla mnie ważny jest feedback. Ciągle się uczę i te materiały są publikowane właśnie dla Was. Jeżeli mogę coś poprawić, to piszcie w komentarzu pod filmem co. Oczywiście znajdą się też kretyni, którzy mnie obrażają (lub inne osoby z ekipy). Oczywiście takie komentarze są usuwane i absolutnie mnie nie ruszają, więc hejterze, tracisz tylko czas.
  • Po trzecie, nagrywam nowości, ale nie dam rady nagrać wszystkiego. Jeżeli jednak macie jakieś propozycje co do ogrywanych tytułów, to dalej piszcie o nich w komentarzach. Jak będę na czysto z wszystkimi grami, to pomyślę o Waszych propozycjach.

Będziemy zaczynać, z uwagi na konstrukcje gry i brak ściśle rozdzielonych misji, będę umieszczać filmy chronologicznie z uwzględnieniem miejsc w których byłem.

#1 Prolog: ucieczka z mieszkania

YouTube player

#2 Śródmieście

YouTube player

#3 Podstacja! Robaki i pasożyty

YouTube player

#4 Kanały i Łowcy Gamma, walka z Nemesis na dachu

YouTube player

#5 Powrót do pociągu, Nemesis z rakietami

YouTube player

#6 Powrót na posterunek policji

YouTube player

#7 Jeszcze większy Nemesis

YouTube player

#8 Szpital i Łowcy Alfa

YouTube player

#9 Jill Valentine i Tajne Laboratorium

YouTube player

#10 Ostatnie starcie z Nemesis

YouTube player

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Final Fantasy VII Remake Recenzja - Najlepsza historia na którą nie mam wpływu
Następny Emotki i Bajki - recenzja - kodowanki dla maluchów