Resident Evil 4 Remake DLC odkryte przez dataminera


Resident Evil 4 Remake DLC odkryte przez dataminera

Remake Resident Evil 4 może wprowadzić tryb z oryginalnej gry z 2005 roku poprzez DLC, zgodnie z niedawnym wykryciem przed dataminera.

Opublikowany wpis na Twitterze przez Resident Evil Central poinformował, że dataminer Gosetsu odkrył folder oznaczony „_anotherorder”, który był nazwą oryginalnego trybu dodatkowego Resident Evil 4 w Japonii. Na zachodzie dodatkowa zawartość nosiła tytuł Separate Ways.

W oryginalnym Separate Ways wystąpiła Ada Wong, podczas gdy gracze analizowali wydarzenia z Resident Evil 4 z jej perspektywy. Gra poboczna jest znacznie krótsza niż gra główna i obejmuje pięć rozdziałów podzielonych na wioskę, zamek i wyspę. Adę kontroluje się również nieco inaczej niż Leona – z większą prędkością ruchu oraz z innymi atakami.

Fani już nie mogą się doczekać nadchodzącego trybu Mercenaries, który pojawi się 7 kwietnia. Ten tryb pojawi się jako bezpłatna aktualizacja dla posiadaczy gry. Poza Mercenaries niewiele słyszeliśmy o DLC do Resident Evil 4, poza dodatkowymi skórkami Ashley i Leona zawartymi w edycji deluxe.

Resident Evil 4 to gra typu survival horror z 2023 roku opracowana i wydana przez firmę Capcom. Remake gry Resident Evil 4 z 2005 roku, która została wydana na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S 24 marca 2023 roku. Gracze kontrolują amerykańskiego agenta Leona S. Kennedy’ego, który musi uratować Ashley Graham, córkę prezydenta USA, z tajemniczego kultu Los Iluminados. Remake zawiera przeprojektowaną grafikę, nowe sterowanie oraz nowe systemy tworzenia przedmiotów i parowania.

Sprawdź nasz poradnik do Resident Evil 4 Remake: Osiągnięcia – jak zdobyć platynę?

Poprzednio W jakiej kolejności oglądać filmy i seriale z uniwersum Star Wars / Gwiezdne Wojny?
Następny Resident Evil 4 Remake - Jak zdobyć bronie z nieograniczoną amunicją?