Resident Evil 4 Remake – nowy zwiastun, demo wkrótce


Resident Evil 4 Remake - nowy zwiastun, demo wkrótce

Nadchodzący remake Resident Evil 4 pokazał nowy materiał z rozgrywki podczas wydarzenia PlayStation State of Play 2023.

Potwierdzono również, że wkrótce pojawi się specjalne demo Resident Evil 4, a także tryb Mercenaries, ukochana funkcja oryginalnej gry, która zostanie odblokowana po przejściu głównej kampanii. Tryb „The Mercenaries” powróci jako darmowe popremierowe DLC. Więcej informacji na temat daty premiery wersji demonstracyjnej i DLC „The Mercenaries” zostanie podane w późniejszym terminie.

W nowym materiale z rozgrywki znalazło się pierwsze spojrzenie na walkę z bossem Jackiem Krauserem, jednym z najbardziej pamiętnych antagonistów w grze. Widzieliśmy także Adę Wong, a także spędziliśmy trochę więcej czasu z Luisem, który jest pokazany z Leonem w obszarze wagonów kopalnianych.

Oprócz Edycji Standardowej Resident Evil 4 dostępna jest teraz w przedsprzedaży Edycja Deluxe. Edycja Deluxe zawiera dodatkową zawartość w grze, w tym kostiumy, broń, mapę skarbów i nie tylko. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży Edycję Standardową, otrzymają nagrody w grze, w tym „Attaché Case: Gold” i „Special Charm: Amunicja do pistoletu”, podczas gdy zamówienia w przedsprzedaży Deluxe Edition obejmują również „Attaché Case: Classic” i Przedmioty „Specjalny urok: zielone zioło”. Te elementy personalizacji oferują określone zdolności w grze, gdy są na wyposażeniu.

Resident Evil 4 zostanie wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S 24 marca 2023 r. Darmowy tryb VR, dostępny wyłącznie dla PSVR 2, jest również w drodze, jak ogłosił Capcom na początku tego tygodnia.

Resident Evil 4 - 3rd Trailer | PS5 & PS4 Games
Poprzednio Ujawniono datę premiery oraz nowy zwiastun dla Baldur's Gate 3
Następny Spellforce: Conquest of Eo - Recenzja - Inna formuła