Risk of Rain powraca i to w wielu różnych odsłonach!


Podczas 10-letniej rocznicy Risk of Rain, Gearbox Publishing ogłosił dwa nowe projekty: Risk of Rain 2: Seekers of the Storm, drugi dodatek do popularnej gry typu roguelike, oraz Risk of Rain: Hostile Worlds, darmową grę RPG akcji typu roguelike na Androida i iOS.

Risk of Rain 2: Seekers of the Storm będzie zawierał nowych Survivorów, mnóstwo nowych przedmiotów, wrogów, etapów i wiele więcej. Risk of Rain: Hostile Worlds połączy energiczną rozgrywkę typu bullet hell z kolekcjonowaniem bohaterów. Gracze będą mogli zebrać drużyny Survivorów z największej obsady serii w historii, aby odkrywać system Versanto. Gearbox wydał również Risk of Rain Returns, wszechstronną reimaginację klasycznego Risk of Rain, na PC i Nintendo Switch. Dodatek Risk of Rain 2: Survivors of the Void został wydany na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gra jest również dostępna na Xbox Series S|X i PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Gearbox ogłosił również dokument z okazji 10-lecia Risk of Rain, który zostanie opublikowany w tym tygodniu. Dokument ten opowiada o niesamowitej podróży gry od jej powstania w umysłach twórców, Duncana Drummonda i Paula Morse’a, aż po dziś dzień, kiedy stała się jedną z najważniejszych serii w gatunku roguelike.

Risk of Rain Returns | Launch Trailer

Risk of Rain Returns

Hopoo Games i Gearbox Publishing wydały dziś na Steam i Nintendo Switch całkowicie przerobioną wersję kultowej gry roguelike Risk of Rain, pierwotnie stworzonej przez Hopoo Games. Ta odświeżona klasyka oferuje ulepszoną oprawę graficzną i zaktualizowany rdzeń gry, a także dodatkowych Survivorów, etapy, przedmioty, mechaniki i zremasterowaną ścieżkę dźwiękową. Risk of Rain Returns jest wypełniony nowymi sposobami gry, więc żadne dwa przebiegi nie będą takie same.

Risk of Rain 2 | Seekers of the Storm – Announce Trailer

Risk of Rain 2: Seekers of the Storm

Opracowany przez Gearbox dodatek Seekers of the Storm jest drugim rozszerzeniem do Risk of Rain 2. Wprowadzi nową fabułę i będzie pełen nowych przedmiotów i nie tylko. Przedstawia The False Son, potężnego antagonistę zbudowanego przez Lemurianów na wzór Providence i skorumpowanego przez Mithrix’s Beads of Fealty. Rozszerzenie wprowadza również pierwszy etap w serii z fazami dnia i nocy, dając graczom różne sposoby interakcji i dostępu do większej liczby obszarów do odkrycia. Rozszerzenie trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC (Steam i Epic Games Store), a także na konsole Xbox Series S|X i PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Listy życzeń są już otwarte.

Risk of Rain: Hostile Worlds | Announce Trailer

Risk of Rain: Hostile Worlds

Opracowana przez Frima Studio gra Risk of Rain: Hostile Worlds to darmowa gra RPG akcji roguelike, która oferuje dynamiczną zmianę Survivorów w środkowej fazie gry i element kolekcjonerski bohaterów. Trafi na systemy Android i iOS. Oferując różnorodną gamę Survivorów, intensywne walki z bronią w dłoniach i epickich bossów typu bullet-hell, najnowszy dodatek do serii Risk of Rain przenosi ukochany wszechświat na urządzenia mobilne, umożliwiając graczom zabranie swojej ulubionej serii ze sobą w drogę.

Risk of Rain 2 | Survivors of the Void - Bundle Trailer

Risk of Rain 2: Survivors of the Void (teraz po raz pierwszy na konsolach)

Risk of Rain 2: Survivors of the Void, pierwszy dodatek do gry, jest już dostępny na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na konsolach Xbox Series S|X i PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Rozszerzenie wprowadza dwóch nowych Survivorów: Railgunner, zręczną strzelczynię, oraz Void Fiend, eldritch monstrosity, a także nieskończony tryb gry Simulacrum, nowe przedmioty, etapy i nie tylko. Risk of Rain 2 otrzymało również bezpłatną, znaczną aktualizację rdzenia gry dla wszystkich graczy na konsolach, dostosowując tytuł do przyszłych treści, szybszych poprawek błędów i ulepszeń wydajności na wszystkich platformach.

Poprzednio Alone in the Dark otrzymał nowy trailer!
Następny VOD w listopadzie - Netflix, HBO, Prime i Disney!