Robosen Optimus Prime: Rise of the Beasts Signature Robot (edycja limitowana) – Co wiemy?


Robosen Optimus Prime

Hasbro Pulse i Robosen łączą siły, aby stworzyć Robosen Optimus Prime: Rise of the Beasts Signature Robot (edycja limitowana). Co wiemy o nowym Optimusie?

Hasbro Pulse i Robosen ogłosiły właśnie nowy produkt –  Robosen Optimus Prime: Rise of the Beasts Signature Robot (edycja limitowana). Ten ogromny, 16-calowy robot jest wiernym odzwierciedleniem postaci z filmu „Transformers: Przebudzenie bestii” i oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości:

  • Pionierskie serwomotory o jakości lotniczej: Optimus Prime porusza się z bezproblemową precyzją i realizmem.
  • 21 precyzyjnych serwomotorów, 69 zaprojektowanych na zamówienie mikrochipów i ponad 40 mechanizmów ruchowych: Optimus Prime może wykonywać szeroki zakres ruchów, od sztuk walki, nawet po taniec.
  • Łatwe i przyjemne tryby programowania: Dostosuj ruchy Optimusa Prime’a za pomocą programowania opartego na blokach lub manualnego.
  • Magicznie wciągające interakcje głosowe: Optimus Prime mówi autentycznym głosem Petera Cullena, ożywiając heroicznego przywódcę Autobotów. Możesz sterować ruchami Optimusa Prime’a za pomocą 16 wbudowanych poleceń głosowych.
  • Niekończąca się zabawa i interakcja z aplikacją: Odkryj ukryte talenty Optimusa Prime’a i stwórz nowe królestwa interaktywnej zabawy za pomocą pobieranych akcji w Centrum Akcji.
  • Ekran do rzeczywistości, autentyczne doświadczenie: Optimus Prime stoi zwycięsko na wysokości 16 cali, tak jak w filmie „Transformers: Rise of the Beasts”.

Robosen Optimus Prime ma być prosty w programowaniu, a także ma dopuszczać możliwość konfiguracji różnorodnych ruchów. Od sekwencji bojowych, przez taniec, aż po inne fascynujące pozy, entuzjaści mogą realizować swoje kreatywne pomysły za sprawą zaledwie kilku kliknięć. Aby dostarczyć najbardziej autentyczne doświadczenia, „pancerz” Optimusa został zaprojektowany, jakby właśnie stoczył walkę. Sterowanie robotem jest możliwe za pomocą aplikacji mobilnej lub poprzez 16 wbudowanych komend głosowych.

Robot dostępny będzie z szeregiem akcesoriów w zestawie, między innymi z podświetlanym Ion Blasterem, stojakiem, toporem i mieczami Energon.

Robosen Optimus Prime: Rise of the Beasts Signature Robot (edycja limitowana) jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie Robosen.com.  Jego cena to 1.199,00 euro. Wysyłka planowana jest około 24 października 2023 roku, czyli idealnie na samym początku sezonu prezentów świątecznych!

Jak się Wam podoba Robosen Optimus Prime?

Poprzednio Beyond the Sun + Liderzy nowej ery - recenzja - kosmiczne technologie!
Następny Naraka: Bladepoint - Klasy Postaci - Którą z nich wybrać?