Roll Player – Unboxing Gry – Stwórz swojego dzikusa


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry Roll Player wydanej przez wydawnictwo Ogry Games.

Roll Player jest bardzo przyjemną grą planszową, w której macie możliwość stworzyć wymarzonego za pomocą kości, w grze jest dużo losowości, ale można mieć pełen wpływ na to jak rozwija się Wasz bohater. Roll Player jest grą odpowiednią dla od jednego do czterech graczy, a więc jeśli gracie najczęściej w swoim własnym towarzystwie, to przy tej pozycji na pewno będzie się dobrze bawić. Czas rozgrywki wynosi od godziny do półtorej godziny, przy tej grze czas leci błyskawicznie. Minimalny sugerowany wiek gracza to 10 lat i w górę.

Oczywiście większej ilości informacji dowiecie się przy okazji recenzji. Teraz przejdźmy do zajrzenia do pudełka!

Tak się prezentuje pudełko do gry Roll Player. Jest utrzymane w ciemnych barwach, a przy tym jest dosyć ciężkie i całkiem spore. Solidnie wykonane, górna pokrywa pudełka zamiast widocznego szarego kartonu jak to zwykle bywa, ma fajne wnętrze, jakby imitację cegieł. Generalnie tutaj wszystko jak najbardziej na plus.

Na zdjęciu powyżej widzicie plansze graczy. Na zdjęciu są nałożone na siebie a wierzchnia przedstawia panią krasnolud, każda rasa ma damską i męską stronę. Plansza nie ślizga się po stole i jest bardzo czytelna.

Mamy i małe znaczniki, wykonane z drewna. Są solidnie wykonane, bez żadnych prześwitów. Każdy z kolorów jest dedykowany innemu bohaterowi.

Przyszedł czas również na kości, które tak na prawdę w tej grze grają pierwsze skrzypce. Bez nich nic by nie było. Kości są w czarnym, dużym woreczku, więc nigdzie nie fruwają. Kostki są bardzo dobrze wykonane, widać, że z precyzją, są sporych rozmiarów, dobrze leżą w dłoniach, a oznaczenia są bardzo klarowne.

Tutaj kostki w całej okazałości.

Ehh.. If I were a rich man 😉 w grze są i pieniążki. Kupimy za nich dodatkowe cechy, umiejętności, broń oraz pancerz. Dostajemy za bonusy oraz dobre sprawowanie. Żetony pieniędzy są wykonane z grubej tektury, nic się nie odkształca ani się nie odkleja.

Mamy i karty charakteru. Wszystkie karty w grze są świetnie zrobione i mają lekko chropowatą strukturę.

Tutaj widoczne są karty rynku. W pudełku znajdują się w liczbie 53.

Karty Historii, w liczbie 16.

Tutaj karty inicjatywy w liczbie 5.

Karty pomocy graczy, które mają na rewersie małą planszę do liczenia punktów. W liczbie 4.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Destiny 2 - Recenzja PC - Czy odnajdziesz swoje przeznaczenie?
Następny Strażnicy Xobos - Zapowiedź Gry