Ruszyła przedsprzedaż The Others


Hej, hej! Dzisiaj z kopyta wystartowała przedsprzedaż polskiej wersji gry The Others. W Polsce wydawcą jest Portal Games. Myślę, że ten post zainteresuje wszystkich miłośników gier, które charakteryzują się mrocznym klimatem. The Others ma również elementy związane z Cthulhu, bowiem na wyposażeniu pudełka możemy znaleźć znaczniki macek. A co mnie skłoniło do napisanie zapowiedzi właśnie tej gry? A no tutaj sprawa jest prosta, zwykłe zainteresowanie grą i chęć zakupu zachęciła mnie żeby podzielić się z Wami tą informacją.

The Others. Co to właściwie jest?

Słuchajcie The Others to gra w klimacie horroru, może w nią grać od dwóch do pięciu osób. Jest przepełniona złem i grozą. Zapewniam Was, że ta gra to jedna z bardziej wyczekiwanych pozycji na rynku gier planszowych.

Piekielnie wroga grupa Hell Club (jak sama nazwa wskazuje) od kilku lat działa na niekorzyść wszystkich  i realizuje swoje złowrogie plany mające na celu rozsianie piekła i zatarcie wszelkich granic. Niestety perfekcyjnie zaplanowane działania skutkują tym, że niecny plan się udał. Tym samym Siedem Grzechów Głównych zanadziło się na dobre w naszym świecie, niekontrolowanie rozprzestrzeniają się i mnożą. W bardzo szybkim tempie opanowują bez żadnych skrupułów kolejne miasto. Zdawało by się, że mamy do czynienia z patową sytuacją bez wyjścia. Ale cała nadzieja tkwi w grupie szturmowej FAITH.

Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość.

Podczas rozgrywki w The Other jeden z graczy ma za zadanie wcielić się w jeden z siedmiu grzechów głównych, która została naznaczona przez Hell Club do zniszczenia świata, pozostawienia jedynie zgliszcz i apokalipsy. Każdy z grzechów dostępnych w grze ma swoje unikalne umiejętności i może je odpowiednio wykorzystać do złego. Grzeszny grzech ma za zadanie wyeliminować wszystkich bohaterów i zawładnąć światem siejąc zło i grozę. Pamiętajcie, im dłużej ciągnie się rozgrywka, tym grzech bardziej rośnie w siłę i trudniej jest go powstrzymać.  Pozostali gracze pozostaną po tej dobrej stronie mocy, złączą siły i będą działać razem w formacji FAITH, przywracając wiarę w lepszy świat i powstrzymując zło. Grupa FAITH również została obdarzona zarówno słabymi jak i mocnymi stronami. Muszę oni wykonać wszystkie misje i zapobiec zagładzie. Cała akcja gry będzie się rozgrywała w metropolii Haven w Anglii.

Nie samą podstawką człowiek żyje

Zamawiając grę na przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Portal Games macie szansę, nie tylko dostać samą podstawkę, ale również dwa dodatki z grzechami, Nieczystość i Zazdrość a także jeden z dodatkowych oddziałów formacji FAITH. To wszystko o czym piszę, nie będzie dostępne później w sprzedaży rynkowej, ponieważ to bonusy w edycja z Kickstartera. Choćby dlatego warto zamówić to teraz 🙂 W zależności od tego jaki krąg piekielny sobie wymarzycie, a jest ich aż dziewięć macie szansę otrzymać odpowiednie dodatki a dodatkowo w dziewiątym z kręgów jest bonus w postaci gry karcianej Droga do Szaleństwa. Słuchajcie! Kupując grę w ramach jakiegoś z kręgów piekielnych macie gwarancję, że będziecie mieli grę szybciej niż sklepy!

Słowo końcowe

W ramach ogłoszeń parafialnych powiem, że przedsprzedaż będzie trwała do końca stycznia 2017, więc czasu jest niewiele. Myślę że szczególnie wśród planszówkowych maniaków ta pozycja jest obowiązkowa i jak najbardziej będzie to genialna gra. Minus jest taki, że to wszystko ruszyło akurat na święta kiedy to każdy grosz jest ważny bo trzeba kupić składniki na Wigilię, i prezenty dla najbliższych bądź zaklepać miejsce na balu Sylwestrowym. Ale mam nadzieję, że Wasz Mikołaj będzie bogaty  a gra zagości na półkach tych, którzy o niej marzą.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gwiezdne Wojny Łotr 1 - Recenzja
Następny Space Hulk Deathwing - Recenzja - Ciasno i Ciemno