Savage Gauntlet w Exoprimal? Jak odblokować hardcorowy tryb!


Jeżeli zastanawiacie się, co zrobić po zakończeniu głównej gry w naszym ukochanym rozwalaniu dinozaurów od Capcomu, mamy coś idealnego dla was – tryb Savage Gauntlet w Exoprimal!

Jesteś ciekawy, czym jest Exoprimal Savage Gauntlet? Jeżeli już zanurzyłeś się w dinoakcję wyjątkowego PvPvE Capcomu, to mogłeś słyszeć o trybie gry Exoprimal Savage Gauntlet. Ten nadchodzący tryb dodaje więcej PvE do gry, jednocześnie podkręcając rywalizację. Savage Gauntlet to wyjątkowy tryb, który na pewno zechcesz wypróbować, aby pokazać swoje umiejętności społeczności Exoprimal.

Exoprimal Savage Gauntlet to kluczowy element drogi rozwoju Exoprimal, wprowadzając szczyt rywalizacji w grze do tej pory. Z tego powodu, lista tierów i najlepszych pancerzy w Exoprimal będzie niezbędna, jeśli chcesz zdobyć topowe miejsca w tym trybie. Przecież twoi przeciwnicy prawdopodobnie będą też używać najlepszych pancerzy.

Załóżmy, że Exoprimal Savage Gauntlet to tryb gry PvE, który zleca pięcioosobowemu zespołowi wykonanie trudnej misji pod unikalnymi modyfikatorami aktywności każdego tygodnia. W tym trybie końcowym, drużyny będą rywalizować o najwyższy wynik na tygodniowej bazie.

Savage Gauntlet ma być końcowym trybem w Exoprimal, z graczami potrzebującymi wysokiej klasy exosuitów, aby odnieść sukces. Wrogowie będą dzicy, a każda sekunda będzie miała znaczenie, gdy będziesz rywalizować o najlepszy czas każdego tygodnia.

Co więcej, Savage Gauntlet oferuje cotygodniowo rotujący zestaw modyfikatorów misji. Capcom jeszcze nie ujawnił, jakie modyfikatory wyzwań mogą wystąpić, ale bez wątpienia będą one wpływać na najlepsze strategie każdego tygodnia. Niemniej jednak, posiadanie najlepszych kostiumów i zrównoważony skład drużyny zawsze będzie dobrym punktem wyjścia, bez względu na to, jakie modyfikatory są aktywne w cotygodniowej rotacji.

W przeciwieństwie do tradycyjnego trybu Dino Survival, Savage Gauntlet obejmuje tylko jeden zespół na raz. Zamiast dwóch drużyn walczących o zwycięstwo w pojedynczym meczu z największą prędkością, twoja drużyna będzie walczyć o przetrwanie do końca, miejmy nadzieję, z wysokim wynikiem.

Savage Gauntlet ma być najbardziej dynamicznym i wyzywającym z trybów gry Exoprimal, które do tej pory widzieliśmy. Co jest super, biorąc pod uwagę, że pojawi się jeszcze przed zakończeniem Sezonu 1.

Tryb gry Exoprimal Savage Gauntlet zostanie wydany w piątek, 18 lipca 2023 roku jako aktualizacja do podstawowej gry. To następuje w połowie Sezonu 1, przed wydaniem Tytułu Dużej Aktualizacji w środę, 16 sierpnia 2023 roku.

Obok kostiumów wariantowych, które pojawią się w Aktualizacji sierpniowej, tryb Savage Gauntlet jest dużym nowym dodatkiem w ramach harmonogramu Sezonu 1. To stawia Exoprimal w świetnej pozycji na przyszłość, idąc w Sezon 2, mając nadzieję, że nie tylko utrzyma bazę graczy, ale nawet przyciągnie nowych graczy dynamicznym trybem końcowym i nowymi kostiumami, które mogą uczynić go jedną z najlepszych gier kooperacyjnych.

To pokrywa wszystko, co musisz wiedzieć o trybie gry Exoprimal Savage Gauntlet na razie. Z zamierzonym wyzwaniem w tej końcowej aktywności, będziesz potrzebować dobrego buildu. Sprawdź między innymi nasz Let’s play jako Krieger, gdzie udaje mi się zdobyć MVP, a jest to jeden z moich pierwszych meczy!

Bawcie się dobrze i powodzenia na polu bitwy!

Poprzednio Rasy w D&D - poradnik - którą wybrać?
Następny Lipiec 2023 - premiery na Netflixie, HBO MAX i Prime!