Seria Gears of War na Netflixie – film oraz seria animowana zapowiedziane


Seria Gears of War odżyje w 16 rocznicę powstania na Netflixie – film oraz seria animowana oficjalnie zapowiedziane.

Netflix współpracuje z The Coalition w celu stworzenia filmu Gears of War wraz z serialem animowanym dla dorosłych.

Netflix napisał na swoim oficjalnym koncie Twitter: „Gears of War został wydany 16 lat temu i z tej okazji Netflix nawiązał współpracę ze studio The Coalition, aby zaadaptować sagę gier wideo Gears of War do filmu fabularnego na żywo, a następnie dla dorosłych serial animowany — z potencjałem na kolejne historie!”

Nie jest jasne, czy ten projekt jest powiązany z filmem Gears of War, który tkwi w rozwoju od 15 lat. Aktor Dave Bautista był konsekwentnie przypisywany do roli jako Marcus Fenix, co sam zainteresowany, określał jako „rolę marzeń”.Netflix odniósł sukces dzięki adaptacjom serii, takich jak Resident Evil i Castlevania, chociaż ogólne recenzje były mieszane. Sama seria Gears była w uśpieniu od czasu wydania Gears Tactics w 2020 roku, jednak jest wiadomo, że nowa gra Gears jest w fazie rozwoju. Jeśli chodzi o film i serial animowany, jak i najnowszą grę z serii, nie ma daty premiery.

Gears of War – seria gier komputerowych wyprodukowanych przez Epic Games. Na podstawie cyklu stworzono również serię komiksów DC, siedem powieści oraz grę planszową. W tym roku seria świętuje 16-lecie powstania.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio God of War: Ragnarok - Poradnik dla początkujących - O czym musisz wiedzieć zanim zaczniesz grę
Następny Sonic Frontiers pobiło rekord serii dla ilości równoczesnych graczy na Steam