Serial The Last of Us otrzymuje oficjalny zwiastun


Serial The Last of Us otrzymuje oficjalny zwiastun

HBO Max serial The Last of Us otrzymał swój pierwszy oficjalny zwiastun, który dał nam najlepsze jak dotąd spojrzenie na adaptację klasyka PlayStation, w tym wiele postaci z gry, szczegóły fabuły i przerażającego purchlaka na końcu.

Zwiastun to gratka dla fanów oryginalnej gry na PlayStation, ale też dobrze pokazuje, o czym dokładnie będzie ta nowa seria dla tych, którzy nie znają gry.

The Last of Us | Official Trailer | Max

 

Ellie (Bella Ramsey) nie zmieniła się w potwora po zarażeniu i może być kluczem do ocalenia ludzkości. Joel grany przez Pedro Pascala ma za zadanie przewieźć ją przez cały kraj, aby pomóc w znalezieniu lekarstwa, i tu zaczyna się nasza historia.

Jednak równie dobrze możemy mieć retrospekcje, ponieważ mamy także wgląd w sceny zaczerpnięte prosto z The Last of Us: Left Behind DLC.

Jeśli chodzi o purchlaka, ten przerażający wróg jest jednym z najpotężniejszych zarażonych w grach i jest jednym z najbardziej zaawansowanych stadiów infekcji mózgu grzybem. Pojawia się na końcu zwiastuna i sugeruje, że podróż na zachód nie będzie łatwa.

To wszystko pomaga nam przygotować się na pojawienie serialu w HBO Max 16 stycznia 2023 r.

Sezon 1 będzie składał się z 10 odcinków i będzie obejmował głównie wydarzenia z pierwszej gry. Jednak twórcy potwierdzili, że będą pewne części, które „znacząco odbiegają” od tego, co było wcześniej.

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co się dzieje z Callisto Protocol?
Następny Gry planszowe do 50 złotych - poradnik prezentowy