SkyShowTime za pół ceny na zawsze – sprawdzamy ofertę!


SkyShowTime

SkyShowTime to najnowsza platforma streamingowa w Polsce, która zadebiutowała na naszym rodzimym rynku już kilka dni temu!

SkyShowTime w Polsce zadebiutowało dosłownie kilka dni temu, a już mają na start interesującą ofertę. Każdy, kto zasubskrybuje tę platformę, otrzyma dożywotnio cenę 12,49 za miesiąc. To względnie mało biorąc pod uwagę konkurencję. Dla przykładu za Disney+ czy HBO Max zapłacimy już 29,99 miesięcznie. Poza tym SkyShowTime idealnie wstrzelił się w czasie, biorąc pod uwagę to, jak bardzo za skórę widzom zachodzi Netflix.

SkyShowTime za 12,49

Nim przejdziemy do dalszych szczegółów, poruszmy kwestię kontrowersji wokół Netflixa. Otóż założyciel planuje wprowadzić kilka zaostrzeń na oglądających. Pierw pisali o tym, że lubią dzielenie konta, teraz nagle twierdzą, że jednak jest to złe. Jest to pewnego rodzaju hipokryzja, a fani wytykają ten fakt streamingowemu molochowi. Tymczasem SkyShowTime wchodzi z naprawdę dobrą ofertą.

SkyShowTime to przede wszystkim nie tylko zatrważająco niska cena za miesiąc, ale także mnóstwo ciekawych filmów i seriali. To logo kojarzyło mi się już z takiej produkcji jak Dexter. Jest to serial opowiadający o techniku z wydziału zabójstw, który jest uzależniony od zabijania. By jednak żyć w zgodzie ze społeczeństwem, morduje jedynie… morderców, sam stając się tym, kogo w zasadzie ściga. Nie przypuszczałem jednak, że SkyShowTime w swojej ofercie będzie mieć także taki serial, jak Elementary.

Na SkyShowTime obejrzymy zatem takie filmy jak Top Gun: Maverick, Jurassic World: Dominion, Czarny telefon, a także siedem sezonów Raya Donovana! Nie brakuje tutaj też materiałów dla dzieci, oraz różnych ciekawych serialowych pozycji, takich jak Californication, Halo, czy nawet Yellowstone.

Co więcej – na platformie pojawił się również serial Tulsa King. To najnowsza produkcja z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Historia opowiada o członku nowojorskiej mafii. Dwight „Generał” Manfredi zostaje zwolniony z więzienia po 25 latach, a następnie zesłany przez szefa do Oklahomy, aby rozszerzyć „działalność”. Główny bohater podejrzewa, że mafia działa przeciwko niemu, więc powoli zaczyna budować własną ekipę.

Podsumowując – na co komu Netflix? W chwili, gdy do kolekcji HBO Max, Disney+ dołączymy SST, nie będziemy mogli narzekać na brak zajęcia. Dla zainteresowanych subskrybcją, SkyShowTime dostępne jest tutaj. Oferta 12,49 / miesiąc ograniczona czasowo.

 

Zobacz też: Wiadomość z ostatniej chwili: dodruk Brass’a od Rebel.pl!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Wiadomość z ostatniej chwili: dodruk Brass 'a od Rebel.pl!
Następny Atomic Heart - oficjalny zwiastun premierowy