Sok z żuka 2 – w obsadzie są Jenna Ortega i Michael Keaton


Sok z żuka 2

Sok z żuka 2 to sequel kultowej klasyki kina z 1988 roku. Groteskowa produkcja z lat 90-tych powróci jako kontynuacja, a według oficjalnych źródeł wiemy, że w rolę Beetlejuice’a wcieli się ponownie Michael Keaton!

Sok z żuka 2 to prawdopodobnie film, który obejrzę chociażby z sentymentu. Po dziś dzień pamiętam, jak na Cartoon Network emitowana była animowana seria Żukosoczka. Ta jednak była mniej zwariowana, a także, mimo groteskowego klimatu, bardziej przystępna dzieciom.

Sok z żuka 2 to kontynuacja filmu z lat 1988. Jak już wyżej wspominam, produkcji towarzyszy groteska, a całość okraszona jest czarnym humorem. Niebywałe, że mimo upływu aż 35 lat, w tytułową rolę wcieli się ponownie Michael Keaton! Absolutnie obowiązkowa pozycja do obejrzenia, przynajmniej dla mnie.

Dobre wieści dla fanów serialu Wednesday?

W filmie Sok z żuka 2 wystąpi także Jenna Ortega. To aktorka, która już wcześniej odegrała rolę tytułowej Wednesday w jesiennym hicie Netflixa. W ostatnim czasie szum powstały wokół produkcji o córce Gomeza i Morticii Addams ucichł. Jednakże młoda amerykanka wciąż może się pochwalić niebywale dużym zainteresowaniem pośród fanów i producentów. Jak donosi The Hollywood Reporter, powołując się na sprawdzone i anonimowe źródła, Ortega odgrywałaby rolę córki bohaterki z pierwszej części – Lydii Deetz.

Ortega w serialu Wednesday

Ortega jest obecnie pod ostrzałem fleszy, a na Instagramie i Tiktoku niejednokrotnie spotkamy się z materiałami dotyczącymi tytułowej Wednesday. Jej kariera orbituje wokół wszystkiego, co związane jest z horrorem, komediohorrorem, a nawet groteską. Bezsprzecznie najlepszym reżyserem do stworzenia sequelu byłby Tim Burton. Człowiek ten odpowiada za pierwszą część filmu oraz za produkcje takie, jak Edward Nożycoręki z Johnny’m Depp’em w roli głównej. To także twórca widowiska Wednesday, o którym ostatnio było naprawdę głośno. Nie wyobrażam sobie zatem, by za sterem zasiadł kto inny. Mimo to, nie potwierdzono wciąż udziału samego Burtona w projekcie, zatem wszystko to stoi pod jedną wielką niewiadomą. Nie czarujmy się jednak – kto lepiej poradziłby sobie z tą produkcją?

Zanim obejrzycie Sok z żuka 2

Sok z żuka 2

W drodze przypomnienia, warto spojrzeć wstecz i zrobić mały review historii, którą oglądaliśmy na ekranach w 1988 roku. Pierwsza odsłona serii opowiada historię młodego małżeństwa, które zginęło w wypadku. Okazuje się, że ostatecznie młoda para zostaje uwięziona w swoim domu jako duchy. Niestety, krótko po tragedii, dom zostaje sprzedany, zaś nowi właściciele panoszą się tu, dokonując wszelakich zmian. Jak zapewne wszyscy dobrze pamiętamy – już nieżywe małżeństwo niechętnie toleruje prace remontowe, ze względu na przywiązanie do swojego kąta. By pozbyć się nieproszonych, nowych właścicieli, nowożeńcy gotowi są na wszystko. A przynajmniej tak im się wydaje, ponieważ sięgając po pomoc natrętnego oraz irytującego Żukosoczka, nie zdają sobie sprawy, z czym to wszystko się wiąże.

Czy czekacie na nadejście sequela?

Poprzednio Nadchodzi kolaboracja TMNT x CoD Warzone 2 i Modern Warfare 2
Następny Fortnite - zwiastun filmowy Sezonu 2 w Rozdziale 4: MEGA