Sons of the Forest – dwa miliony egzemplarzy w 24 godziny


Sons of the Forest

Jak podaje Endnight Games w social mediach – Sons of the Forest w dobę sprzedało się w dwóch milionach egzemplarzy we wczesnym dostępie.

Sons of the Forest to gra video typu survival horror. Za jej stworzenie odpowiada studio Endnight Games. Tytuł ten to kontynuacja gry z 2014 roku znanej pod tytułem The Forest. Po długim oczekiwaniu, 23 lutego bieżącego roku produkcja ta ukazała się na platformie Steam we wczesnym dostępie.

Najnowsza produkcja Endnight Games, dosłownie w ciągu dwudziestu czterech godzin, we wczesnym dostępie zarobiła prawie połowę tego, co jej poprzednik znany fanom z 2018 roku. Zdecydowanie jest to wynik, o którym warto było wspomnieć. W rezultacie twórcy całość swojej dotychczasowej drogi podsumowali słowami: Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co przygotowaliśmy dla graczy w nadchodzących tygodniach.

Sons of the Forest Gameplay

W związku z tym warto wspomnieć o jednej ciekawostce. Starszy brat tej najnowszej produkcji, znany jako The Forest, pojawił się we wczesnym dostępie w 2014 roku. Ilość sprzedanych kopii na PC, a później także na PlayStation 4, sięgnęła aż pięciu milionów do końca 2018 roku. Nikt zatem nie powinien czuć się zaskoczony. Bezsprzecznie kontynuacja The Forest cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W dniu premiery wczesnego dostępu, który miał miejsce 23 lutego, w grę grała spora liczba osób. Sons of the Forest na platformie Steam zgromadziło aż 250 tysięcy graczy w czasie rzeczywistym. Z punktu widzenia statystyk, Twórcy mają powód do dumy.

Według oficjalnych doniesień, studio Endnight chce, aby okres wczesnego dostępu do gry Sons of the Forest trwał około 6-8 miesięcy przed oficjalną premierą pełnej wersji. Bez względu na to, czy uda się dopiąć wszystkie szczegóły na czas, liczby nie kłamią. Wszystkie te wyniki to zdecydowanie dobre wieści dla twórców survival-horroru.

Wczesny dostęp

Sons of the Forest Gameplay2

Praktyka udostępniania gry społeczności we wczesnym dostępie jest dość powszechna. Gracze, którzy decydują się na rozgrywkę w taką produkcję często rozumieją, że sam projekt nie jest jeszcze skończony. Nie mniej jednak jest on wystarczająco grywalny. Jest to zatem świetna opcja dla tych, którzy nie chcą dłużej czekać. Finalnie gra zostanie jeszcze usprawniona, wiele rzeczy może ulec zmianom. Do czasu premiery jeszcze daleko, a testy graczy powinny umożliwić

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Fortnite - wyciek ujawnia osiem skinów karnetu bojowego sezonu 2
Następny Od czego zacząć przygodę z wędkarstwem karpiowym?