Sporo darmowej zawartości w aktualizacji 1.4 do Jagged Alliance 3


Gracze Jagged Alliance 3 mogą teraz wyruszyć na nową przygodę dzięki wydaniu bezpłatnej aktualizacji zawartości 1.4, kryptonimowanej „Wolf”. Ta aktualizacja wprowadza obszerną linię zadań od połowy do późnej gry zatytułowaną „U-Bahn” (niem. metro), która zagłębia się w ukryte sekrety Grand Chien, miejsca akcji gry.

Wraz z tą ekscytująco wyglądającą linią zadań aktualizacja wprowadza również nowy system transportu podziemnego, zapewniając graczom unikalny sposób poruszania się po świecie gry. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem Jagged Alliance 3, czy nowym graczem w tej serii, ta aktualizacja z pewnością doda godziny angażujących rozgrywek do Twojego doświadczenia. Więc chwytnij broń, przygotuj się do akcji i zanurz się w głębiny Grand Chien z aktualizacją „Wolf”.

Jagged Alliance 3 | Free Content Update 1.4 Trailer

Aktualizacja 1.4 „Wolf” zawiera:

 • Nową linię zadań „U-Bahn” (niem. metro)
 • Nowy system transportu podziemnego
 • Siedem rozległych map w kompleksie laboratoryjnym
 • Zrewidowany ekran Konfliktu
 • Wybieranie wielu elementów w ekwipunku
 • Ogólna przebudowa magazynów sektorowych
 • Korekty i drobne zmiany w niektórych operacjach
 • Dodatkowe poprawki i dostosowywania

Jagged Alliance 3 to taktyczna gra RPG stworzona przez Haemimont Games i wydana przez THQ Nordic. Obecnie gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S/X.

 • PC: $44.99 / €44.99 / £39.99

 • PlayStation 4/5: €59.99 / $59.99 / £49.99

 • Xbox One/Series S/X: €59.99 / $59.99 / £49.99

Gra zawiera tryb wieloosobowy, który umożliwia graczom współpracę z przyjaciółmi na różnych konsolach. Na przykład gracze z PlayStation 4 mogą grać ze znajomymi z PlayStation 5, a gracze z Xbox One mogą grać ze znajomymi z Xbox Series S/X.

Dostępny jest również darmowy demo do pobrania na Steam, który pozwala graczom zwiedzić Ernie Island, region startowy gry.


PLAION jest wiodącym niezależnym deweloperem i producentem gier oraz produktów rozrywkowych, posiadającym dziewięć studiów deweloperskich i pięć jednostek wydawniczych zlokalizowanych na całym świecie. Założona w 1994 roku jako Koch Media, firma PLAION oferuje wyjątkową gamę usług i rozwiązań, dynamicznie rozwijając swoją działalność, aby promować siebie i partnerów do czołówki we wszystkich segmentach, w których operuje.

PLAION prowadzi strategię wielu własnych marek wydawniczych, takich jak Deep Silver, Prime Matter, Milestone, Vertigo Games oraz Ravenscourt, publikując gry na konsole, PC i platformy VR we wszystkich kanałach fizycznych oraz cyfrowych.

Dodatkowo, jako globalny partner wydawniczy, PLAION nawiązał długoterminową międzynarodową współpracę wydawniczą z wieloma wydawcami gier, w tym Activision Blizzard, Bethesda, Capcom, Focus Multimedia, Giants Software, Koei Tecmo, Paradox, Sega, SNK, Square Enix, Techland, THQ Nordic, Tripwire, Warner Bros i wieloma innymi.

PLAION posiada firmę macierzystą w Höfen w Austrii, centralę operacyjną w Monachium w Niemczech, lokalne oddziały w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Australii, Stanach Zjednoczonych, a także w Japonii i Hongkongu.

PLAION jest właścicielem dziewięciu studiów tworzących gry: Deep Silver Dambuster Studios (Nottingham, Wielka Brytania), Fishlabs (Hamburg, Niemcy), Warhorse Studios (Praga, Czechy), Milestone (Mediolan, Włochy), Voxler (Paryż, Francja), DigixArt (Montpellier, Francja), Flying Wild Hog (Warszawa, Kraków, Rzeszów, Polska), Free Radical Design (Nottingham, Wielka Brytania) i Vertigo Games (Rotterdam, Amsterdam, Holandia). Dodatkowo PLAION współpracuje z wieloma niezależnymi studiami deweloperskimi z całego świata.

Częścią PLAION jest również PLAION PICTURES, wiodący europejski niezależny dystrybutor filmowy z biblioteką ponad 1.400 tytułów. Dalsze działania biznesowe obejmują Sola Media, agencję sprzedaży i firmę produkcyjną zajmującą się rozrywką rodzinną, Spotfilm Networx, wielokanałową sieć streamingową oraz podmarkę zajmującą się japońską animacją.

PLAION posiada również wiodącą firmę zajmującą się sprzedażą gadżetów związanych z grami wideo DPI Merchandising (Denver, Roseburg, USA i Monachium w Niemczech) oraz Quality Assurance Facility w Ołomuńcu w Czechach.

Poprzednio Czym wyróżnia się dobry komputer gamingowy?
Następny Avatar: Frontiers of Pandora - Poradnik Osiągnięć - Jak zdobyć platynę?