Sposoby jak być lepszym w grach online


Postępuj zgodnie z tymi dziesięcioma wskazówkami, aby uniknąć przegranej w grach online, zwłaszcza w pokerze. Bycie początkującym w świecie pokera nie stanowi problemu. Jeśli tak, to po prostu musisz przestrzegać tych dziesięciu podstawowych wskazówek, które proponujemy, abyś mógł stać się ekspertem, na przykład na stronie GGPoker.

1. Rozgrywaj mało rozdań na początku

Wielu graczy, którzy zaczynają grać w pokera, robi to bardziej dla przyjemności, jaką daje ta gra, niż dla zarabiania pieniędzy, więc grają o wiele więcej rozdań niż powinni, co bardzo ich boli. Rozpoczynanie gry z mniejszą liczbą rąk da ci wielką przewagę nad graczami, którzy kwestionują zbyt wiele rąk i robią to agresywnie.

Ponadto, będąc bardziej wymagającym, jeśli chodzi o podejmowanie działań, oznacza to, że twoje decyzje po flopie będą znacznie łatwiejsze i będziesz marnować znacznie mniej pieniędzy, ograniczając sytuacje, w których wkładasz pieniądze do puli z gorszym układem niż ty. rywal (lub rywale).

Kiedy masz większe doświadczenie, możesz rozgrywać więcej rąk i być bardziej kreatywnym w grze po flopie, ale dopóki poziom gry nie wzrośnie wystarczająco, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest wkładanie pieniędzy do puli tylko wtedy, gdy masz dobrą rękę. w twojej mocy. W ciągu następnych kilku dni dodamy więcej filmów, które pomogą Ci nie przegrać w pokera i pozwolą Ci poprawiać swoje wyniki od samego początku.

2. Pozycja w pokerze

Druga wskazówka skupiała się na pomaganiu początkującym graczom odnieść sukces w pokerze, pokazując, jak bardzo ważna jest gra na pozycji, aby pokonać pokera online.

Pozycja w pokerze jest prawdopodobnie najważniejszą koncepcją w Texas Hold’em. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli przegrywasz, jest to spowodowane rozegraniem zbyt wielu rąk i bez pozycji.

3. Licz swoje „outy”

Liczenie outów to trzecia wskazówka, aby pomóc początkującym graczom nie przegrać w pokera. Umiejętność liczenia outów, które ręka musi poprawić i stać się silniejsza, jest pierwszym krokiem do zrozumienia, a także wykorzystania szans i szans w pokerze, które są niezbędne, aby być wygrywającym graczem.

Z tego powodu, jeśli chcesz wygrać w pokera, wcześniej czy później (w tym przypadku im szybciej, tym lepiej) powinieneś zapoznać się z outami i nauczyć się je liczyć. Na szczęście dla Ciebie i wszystkich początkujących graczy proces liczenia outów jest naprawdę prosty.

4. Naucz się liczyć swoje szanse

Czwarta wskazówka dotycząca strategii unikania porażek przy stołach pokerowych skupia się na podstawowych kursach przy stołach Texas Hold’em.

Aby wygrać w pokera, nie trzeba uczyć się zaawansowanych prawdopodobieństw, ale wygodna, a nawet niezbędna jest znajomość podstawowych prawdopodobieństw. Dobra wiadomość jest taka, że ​​aby móc korzystać z podstawowych kursów przy stołach pokerowych, wystarczy posiadać podstawową wiedzę z zakresu matematyki, wystarczającą do zdobycia wiedzy w szkole (i instytucie).

5. Zwróć uwagę na stół

Poker to gra, w której konieczne jest zbieranie informacji, ponieważ im więcej danych masz o swoich przeciwnikach i sytuacji, tym lepsze wyniki uzyskasz, a tym samym więcej pieniędzy otrzymasz. Jest to jasne, chociaż wśród początkujących graczy często pojawiają się wątpliwości, jeśli chodzi o to, na co należy uważać i jak to zrobić.

Zwracanie uwagi w pokerze to o wiele więcej niż tylko przypominanie sobie poprzednich rozdań. Od momentu zasiadania do stołu musisz obserwować wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Od sposobu, w jaki gracz dokonał wpisowego, przez sposób, w jaki rozegrał różne rozdania, aż po sposób ubierania się, musisz przez cały czas przechowywać jak najwięcej informacji, robiąc to jako proces, który pomoże ci wziąć dobre decyzje, które pomogą Ci zwiększyć budżet.

Sposób zwracania uwagi początkującego skupia się głównie (i prawie wyłącznie) na analizowaniu i zwracaniu uwagi tylko z rąk, w które są zaangażowani. Musisz bardzo uważać na każdą z rąk, które są przedmiotem sporu, niezależnie od tego, czy jesteś w nich, czy nie.

6. Szereguj przeciwników

Zwróć uwagę, ile razy każdy gracz stawia zakłady przed flopem i z jakich pozycji zazwyczaj stawia. Kiedy inny gracz sprawdza swój zakład, ile razy stawia zakład kontynuacyjny po flopie? Czy gracz ma tendencję do pół-blefowania swoich drawów, czy też woli grać z nimi pasywnie, stawiając i przebijając ponownie tylko wtedy, gdy ma gotową rękę?

Od momentu zasiadania do stołu powinieneś zacząć klasyfikować swoich przeciwników jako agresywnych lub pasywnych, a także luźnych lub ostrych. W pokerze jest dobrze znane powiedzenie, że jeśli nie udało Ci się znaleźć celu w ciągu pierwszych dziesięciu minut, jesteś celem. Musisz wypatrywać słabych graczy i zwracać uwagę na to, jak najlepiej ich wykorzystać.

6. Bankroll do pokera

Posiadanie dużego budżetu lub kapitału na grę w pokera jest naprawdę ważne, o czym wielu graczy zapomina, co ma dla nich negatywne konsekwencje. Posiadanie tych niezależnych pieniędzy pomoże ci poznać dokładne dane o twoich zyskach lub stratach, a także zmniejszy stres w przypadku przegranych sesji.

Jeśli grasz w pokera online i nie chcesz ponownie wpłacać pieniędzy, postępuj zgodnie z naszymi radami i skorzystaj z nich, aby nigdy nie zbankrutować. Określ, ile buy-inów powinieneś mieć w swoim budżecie, biorąc pod uwagę koszt wejścia na stół w grach cashowych, a także liczbę biletów dostępnych na turniej, aby przetrwać bez pecha.

7. Przestań blefować w niekontrolowany sposób

Początkujący gracze myślą, że sposobem na wygraną w pokera jest oszukanie przeciwnika i niepowodzenie w blefowaniu za każdym razem, gdy to zrobią. Siódma wskazówka z naszej serii strategii, aby uniknąć porażek w pokerze, dotyczy wielkiego nieporozumienia wielu początkujących graczy, którzy uważają, że poker polega na blefowaniu i próbach oszukania przeciwnika, kiedy tylko jest to możliwe. Prawda jest taka, że ​​wygrana w pokerze w dużo większym stopniu zależy od dobrej znajomości pokera i podstaw niż blefowanie i trafianie w ciemne.

Szanse na to, że pamiętasz więcej niż jedną okazję, kiedy blef wymknął się spod kontroli i zanim się zorientujesz, miałeś cały stack na środku z absurdalną ręką, są bardzo wysokie, więc prawdopodobnie wiesz o czym mówimy .

Znaczna część Twojego zysku będzie pochodzić od innych graczy popełniających tego typu błędy, więc dopóki Twoja strategia gry nie ulegnie poprawie, a Twoje doświadczenie nie wzrośnie na tyle, aby wiedzieć, jak blefować, oszczędzać pieniądze i po prostu skupić się na tym, jak uzyskać największy zysk, gdy masz świetną grę. dłoń.

Jeśli chodzi o blefowanie, lepiej jest robić wiele małych blefów, które mają duże szanse powodzenia, niż ryzykować dużą część swojego stacka (lub całość) na rozdaniu, w którym w zasadzie trzymasz kciuki w nadziei, że rywal wyrzuci swoje karty.

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Co warto obejrzeć na Netflixie i HBO Go w najbliższy weekend
Next Marvel Champions: The Card Game - recenzja - I ty możesz zostać bohaterem!