Star Citizen- Darmowe granie do końca maja


Star Citizen

Twórcy kosmicznego symulatora w otwartym Star Citizen świecie zapraszają na darmowe granie od 20 do 31 maja. Będziemy mogli zagłębić się w XXX wiek tego space-sima, w którym ludzkość śmiało kolonizuje wszechświat, natrafiając nawet na różne rasy kosmitów.

Akcja rozgrywa się w drodze mlecznej kontrolowanej przez UEE, czyli Zjednoczone Imperium Ziemi. Star Citizen oferuje dużo możliwości. To od nas zależy jak wykreujemy naszego bohatera. Możemy zaciągnąć się do wojska, zostać piratem kosmicznych, lub zajmować się handlem. W grze należy zdobyć członkostwo UEE, takie obywatelstwo. Otrzymamy je wykonując zadania, lub na przykład z odbywania służby wojskowej. Nic nie stoi też na przeszkodzie by kupić je za pieniążki jakimi dorobimy się na handelku będąc gwiezdnym kupcem. W grze jest już założonych dwa miliony kont co napawa optymizmem twórców, czyli firmę Cloud Imperium Games. A najnowsze aktualizacje również zapowiadają się znakomicie. Producenci często dodają do gry nową zawartość, łatki poprawiające grę, czy nowe funkcje. Podczas darmowego grania będziemy mieli okazję wypożyczać wiele statków marynarki wojennej by sprawdzić w praktyce ich możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić sobie wycieczkę po olbrzymim niszczycielu Javelin.

Star Citizen foto
Statki kosmiczne w star citizen robią wrażenie

Statki kosmiczne posiadają własne statystyki odpowiedzialne za prędkość lotu, manewrowość oraz co najważniejsze możliwości bitewne. Jedne zostały stworzone typowo do podróży handlowych, inne do rozwiązywania konfliktów siłą. Niektóre pojazdy gwiezdne mogą być obsługiwane nawet przez kilku graczy jednocześnie. Grę możemy przemierzać z widokiem pierwszoosobowym i trzecioosobowym. Do naszej dyspozycji oddano dwa tryby gry. Pierwszy jest kampanią fabularną o nazwie Squadron 42. Jest to tryb dla jednego gracza, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by pograć również z innymi graczami. Druga opcja to typowy tryb wieloosobowy tak zwany mmo. Tutaj skupiać się głównie będziemy na kosmicznych walkach.

Gra cały czas dostępna jest tylko na komputery. Brak konkretnych danych o wersjach na konsole. Nie ma też wersji na macOS oraz Linux

Wymagania Star Citizen prezentują się następująco:

System operacyjny: Windows 64 bitowy w wersji 7/8/10. Najnowsza jedenastka również jest wspierana.

Procesor: Quad Core CPU – Intel: Sandy Bridge  AMD: Bulldozer

Karta graficzna: ze sprzętową obsługą DirectX 11 z 3 GB Vram

Pamięć: 16 GB RAM

Instalacja gry zajmuje około 100 GB.

Aby zagrać w Star Citizen za darmo, zarejestruj się na stronie producenta.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Nadciąga nowe płatne DLC do The Riftbreaker - Metal Terror
Następny Destiny 2 - sezon Udręczonych - co nowego?