Star Wars Jedi: Survivor – finalny zwiastun z rozgrywki


Star Wars Jedi: Survivor - finalny zwiastun z rozgrywki

Wyczekiwana kontynuacja podróży Cala Kestisa w grze Star Wars Jedi: Survivor jest przedstawiona w finalnym zwiastunie z rozgrywki, który oferuje graczom wgląd w nową, epicką przygodę, która na nich czeka. W grze, która zostanie wydana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i Windows PC 28 kwietnia 2023 r., zobaczymy Cala walczącego o ochronę galaktyki przed pogrążeniem się w ciemności.

Po ewolucji z Padawana w potężnego Rycerza Jedi, Cal musi stawić czoła coraz większym wyzwaniom, ponieważ wspomnienia i oczekiwania Zakonu Jedi bardzo go obciążają. Gdy jego krucjata przeciwko Imperium staje się coraz bardziej niebezpieczna, Cal musi zdecydować, jak daleko jest w stanie się posunąć, by ocalić najbliższych.

W Star Wars Jedi: Survivor gracze mogą spodziewać się nowych mocy, pozycji z mieczem świetlnym, zdolności i wyposażenia, podczas gdy Cal stawia czoła nowym zagrożeniom, eksploruje niezbadane terytoria i walczy, by chronić tych, na których mu zależy. Rozszerzona lista pozycji bojowych i dostosowywania mieczy świetlnych pozwala na unikalne i różnorodne style walki Jedi.

 

Gra zachęca do eksploracji, obiecując galaktykę pełną historii, tajemnic i skarbów dla tych, którzy są na tyle odważni, by zejść z utartych ścieżek. Nowe umiejętności przemierzania Cala, wyposażenie i stworzenia, na których można jeździć, zapewniają graczom jeszcze więcej sposobów na odkrywanie i angażowanie się w walkę.

W trakcie gry gracze będą wykorzystywać rosnące zdolności Cala w mocy, aby strategicznie pokonywać przeszkody, pokonywać przeciwników i odkrywać tajemnice, które leżą na jego drodze. Gdy Imperium popycha Cala na obrzeża galaktyki, będzie musiał stawić czoła zarówno nowym, jak i znajomym zagrożeniom, decydując jednocześnie, jak daleko jest gotów się posunąć, by chronić tych, których kocha.

Zamówienia przedpremierowe dowolnej edycji Star Wars Jedi: Survivor obejmują pakiet kosmetyczny „Jedi Survival” inspirowany Obi-Wanem Kenobim, dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Star Wars Jedi: Survivor - Final Gameplay Trailer

 

Sprawdź naszą recenzję gry Star Wars Jedi: Fallen Order.

Poprzednio Star Wars Jedi: Fallen Order - Recenzja wersji na Playstation 5
Następny Hunger / Głodni - recenzja - ciemna strona kuchni