Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam Wam unboxing gry, która jest legendą wśród planszówek. Mianowicie chodzi o grę Star Wars: Rebelia, jak sama nazwa wskazuje jest to potężna gra ameri osadzona w świecie gwiezdnych wojen. Jednak nadaje się zarówno dla fanów serii jak i dla tych ludzi, którzy są nieco mniej obeznani w tych filmach.

Rebelia daje szansę na odtworzenie niesamowitych bitew kosmicznych na planszy. Jest to zdecydowanie rozrywka na długie godziny, lecz podczas rozgrywek emocje grają pierwsze skrzypce i czas leci bardzo szybko. Co więcej Rebelia jest wprost idealna na dwóch graczy, na zimowy weekend będzie jak znalazł.

Tak się prezentuje opakowanie do gry Star Wars: Rebelia, jest naprawdę ogromne i wprowadza nas w klimat gry.

 

Tradycyjnie jak to bywa w przypadku gier od wydawnictwa Galakta, w środku znajdziecie również dwie instrukcje, w tym jedną bardziej rozszerzoną.

 

Plansza do gry składa się z dwóch części, i raczej ciężko jest zmieścić się z nią na stole. Jest ponadto bardzo czytelna i klarowna.

 

Mamy i plansze graczy, dwustronne. Jedna należy do Rebelii, druga zaś do Imperium. Są wykonane z bardzo cienkiej tektury.

 

Idąc dalej mamy zestaw kości niezbędny przy różnych akcjach w grze. Kości solidne.

 

Słynna gwiazda śmierci. Na zdjęciu widzicie gwiazdę w budowie.

 

Zestaw figurek należący do Rebelii.

 

Zestaw figurek należących do Imperium.

 

Żetony przychylności Imperium.

 

Żetony Rebelii.

 

Ogólna pula żetonów występująca w grze.

 

Karty, są wykonane z grubej tektury, nie odkształcają się.

 

Wszyscy bohaterowie Rebelii dostępni w grze.

 

Bohaterowie Imperium.

Podobne Wpisy

https://bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2018/01/gwiazda-śmierci-e1516216873951.jpghttps://bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2018/01/gwiazda-śmierci-150x150.jpgAleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowegra planszowa,rebelia,star warsWitajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam Wam unboxing gry, która jest legendą wśród planszówek. Mianowicie chodzi o grę Star Wars: Rebelia, jak sama nazwa wskazuje jest to potężna gra ameri osadzona w świecie gwiezdnych wojen. Jednak nadaje się zarówno dla fanów serii jak i dla tych ludzi, którzy są nieco mniej...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale