Staropolski wokabularz – unboxing gry – Dobre, bo polskie

Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing niewielkiej gry karcianej Staropolski Wokabularz, która powstała w Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu. Gra została zaprojektowana przez Mateusza Pitulskiego oraz Przemysława Chudzika. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w postacie spiskowców, którzy zbierają się na strychach by grać w Staropolski Wokabularz i w taki właśnie sposób chronić narodowe dziedzictwo.

Gra wygląda ciekawie, ale czy młodzież może polubić staropolszczyznę?

Subskrybuj nasz kanał na YouTubeZAGLĄDAMY DO PUDEŁKA GRY STAROPOLSKI WOKABULARZ

Tak wygląda opakowanie do gry Staropolski Wokabularz. Pudełko jest niewielkich rozmiarów, utrzymane w ciemnych kolorach, na myśl przywodzi książkę historyczną. Jakość wykonania jest bardzo dobra.

Idąc dalej widzimy instrukcję, która jest  w formie książeczki. Instrukcja jest w jasnych barwach, w środku tekst napisany drobnym druczkiem w towarzystwie grafik instruktażowych.

We wnętrzu opakowania nie znajdziemy wypraski, wszystkie elementy przemieszczają się po nim swobodnie. Widoczna jest instrukcja, karty, drewniane podstawki oraz różnokolorowe spinacze.

Tutaj widzimy karty stojące stabilnie na drewnianej podstawce.

Tak wyglądają awersy kart, jakie znajdziemy w pudełku.

" Aleksandra Szakoła : Dla znajomych Ola. Niewielka, lecz o wielkim serduchu. Zakochana w pisaniu wierszy, opowiadań, szantach oraz grach planszowych. Bezglutenowa. Zainteresowana dietetyką, oraz pomaganiem czworonożnym przyjaciołom.."
Disqus Comments Loading...