Startuje otwarta beta Broken Ranks!


Whitemoon Games ogłosiło 29 czerwca koniec zamkniętej bety Broken Ranks i rozpoczęcie otwartej dnia 2 lipca. Grać będzie można od godziny 21:00 2 lipca do 21:00 5 lipca. Do ostatniego etapu zamkniętych testów zgłosiło się ponad 20 tysięcy osób, z których wybrano 400. Feedback był bardzo różny ze względu na to, że w różnych krajach gracze mają różne upodobania co do rozgrywki.

W otwartej becie dostępnej na system Windows(wersja na macOS jest w produkcji) zostanie udostępniony rozbudowany prolog z wieloma zadaniami i starciami. Stali gracze znajdą w nim znajome odnowione lokacje, przeciwników i nowe wyzwania. Broken Ranks jest następcą MMORPG „The Pride Taern” z walką turową i z dużym światem widzianym w widoku izometrycznym. Tyuł przypomina takie gry jak Heroes of Might and Magic czy Baldurs Gate. W pełnej wersji czeka na nas sporo zadań fabularnych, rozległy ciekawy świat przystosowany zarówno do eksploracji samotnej jak i grupowej.

Opowieść

W Broken Ranks stajemy się uczestnikiem epokowych wydarzeń zmieniających bieg dziejów jednocześnie poznając losy różnych postaci zaludniających ten świat. Jesteśmy Taernijczykiem zmuszonym do opuszczenia ojczyzny przez najazd hord Utoru, w trakcie gry będziemy poznawać historię naszego bohatera i napiszemy jej dalszy ciąg wpływając na losy walki Taernijczyków o swój kraj.

System walki

W grze uświadczymy dość unikalny turowy system walki gdzie na zadecydowanie jaki ruchy wykonamy mamy tylko 10 sekund. Znajdziemy 7 profesji do wyboru: barbarzyńcę, łucznika, sheeda, druida, maga voodoo, maga ognia i rycerza. Każda z unikalnymi dla siebie umiejętnościami. Grając solo uświadczymy taktycznej głębi sytemu walki, a w grupie jak działają zależności między klasami.

Linki:

http://brokenranks.com

https://discord.gg/brokenranks

Broken Ranks  - Open Beta trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najlepsze premiery gier na PC i Playstation 5 - Lipiec 2021
Następny Dying Light 2 ze świeżym gameplayem i kolejnymi szczegółami rozgrywki