Darmowe gry na Steam! – Giveaway od Big Bad Dice #rozdajo


Z okazji 1000 polubień na Facebooku obiecałem wszystkim prezenty na Steam, ale 1000 lajków przyszło tak szybko że nie udało nam się zorganizować wszystko na czas. Pewien projekt chodził mi po głowie od dłuższego czasu i teraz przyszedł czas na jego realizację. Pomysł był prosty. Polega na stworzeniu możliwości udostępniania darmowych gier dla czytelników Big Bad Dice. Jest to wpis informujący jak będą przebiegać rozdawajki oraz co zrobić żeby wziąść udział.

Na czym polega #rozdajo na Big Bad Dice

To proste, co tydzień lub dwa będę udostępniać giveaway na steamgifts na wybrane tytuły. Czasami będą to niszowe gry które mi zostały po bundlach, czasami będą to potężne zestawy nowych gier które otrzymam od wydawców z którymi współpracuję. Każdy czytelnik bloga będzie miał szansę wziąść udział w Giveaway. Akutalna ramka z wszystkimi rozdawajkami pojawi się w prawym pasku informacyjnym na każdej stronie bloga.

Tak naprawdę to każdy z was może przekazać swoje niepotrzebne klucze dla czytelników Big Bad Dice (osobiście nigdy nie wezmę udziału w tworzonych przez was Giveawayach). Jak to zrobić? Napiszę o tym w końcowej części wpisu. Każdy może wziąść udział w losowaniach, nie wymagam żadnego poziomu więc możecie być absolutnymi Świeżakami na Steamgifts i uzyskać możliwość wzięcia udziału w losowaniach

Co zrobić aby wziąć udział w #rozdajo ?

Wystarczy zapisać się do naszej grupy steam dedykowanej dla czytelników bloga – Oficjalna grupa Big Bad Dice na Steam

Pierwsze kilka #rozdajo będzie skierowane do ogółu, aby zachęcić nowe osoby do zapisywania się do grupy. Jednak już za tydzień przygotuję pierwszy Gift który będzie skierowany tylko do osób z grupy. Na grupie oczywiście będzie można się umówić na wspólne granie lub pogadać o grach komputerowych i planszówkach. Nie będę ingerować w to co piszecie, oczywiście tak samo jak na blogu, osoby wulgarne, chamskie itp. będą wyrzucane z grupy, a spam będzie usuwany. Jeżeli chcesz wypromować swoją stronę www lub kanał YouTube, to napisz do mnie, a zrobimy coś wspólnymi siłami bez niepotrzebnego spamu.

Chcę przekazać swój tytuł – co należy zrobić?

To bardzo proste:

  1. Jeżeli nie należysz do naszej grupy, zapisz się na nią – Oficjalna grupa Big Bad Dice na Steam
  2. Odpal Giveaway na steamgifts.com
  3. W trakcie wybierania kolejnych opcji, wybierz restrykcję tylko do naszej grupy na steam
  4. Napisz do mnie na [email protected] i podaj informacje jaką grę udostępniłeś, wyślij do mnie link do giveawaya,
  5. Po weryfikacji (głównie czy giveaway jest skierowany tylko do grupy), umieszczam informacje o twoim gifcie na blogu, w grupie oraz na fanpage,
  6. Przygotuję niedługo Listę dawców (lub jakaś inna epicka nazwa like a Hall of Heroes lub Liga Dobroczyńców, wrzućcie swój pomysł w komentarzu lub na maila – [email protected]) – każdy kto się podzieli grą z naszą grupą będzie mógł być wpisany na listę wraz z krótką informacją od was lub linkiem do waszej strony. Dotyczy to także wydawców nowych tytułów – jeżeli chcecie przekazać kilka kluczy dla moich czytelników to dajcie mi info.

I tyle, jeżeli macie zbędne klucze do gier na Steam to szczerze zachęcam do udostępniania. Zwróćcie uwagę że nie musicie mi ich przesyłać. Wystarczy że sami zrobicie giveaway na steamgifts i ustawicie restrykcję tylko na uczestników grupy, czyli innych czytelników bloga. Z czasem chciałbym żebyśmy wspólnie umawiali się na granie, robili gildie i takie tam. Ogólnie grupa na steam jest zalążkiem czegoś większego co marzy mi się od dłuższego czasu, ale będę realizować plan stopniowo 🙂

Kto może zapisać się do grupy?

No kurde każdy! A tak na poważnie, nie mam żadnych wymagań innych niż kultura osobista. Tak wiem, to i tak bardzo dużo i jestem ostatnią osobą która powinna tego od kogokolwiek wymagać. Jedyne co musisz mieć to konto na steamie. Nie musisz się nawet rejestrować na steamgifts. Wystarczy że zalogujesz się używając danych ze steama (w oknie logowania jest ikonka). I tyle.

Inne korzyści z zapisania się do grupy

Na razie żadne, oprócz miejsca gdzie mogę was poznać. Poważnie, facebook jest pod tym względem beznadziejny i mam szczerą nadzieję że to właśnie grupy steam pomogą mi poznać was osobiście. Według Google Analytics (wiem, statystyki kłamią) prawie połowa osób czytających bloga to osoby powracające, czyli takie które lubią to co robię. Jeżeli czytasz ten wpis drogi gościu lub gościówo – chcę ciebie poznać.

A jeżeli chodzi o korzyści – będą konkursy, tylko dla członków grupy i fanów na FB, będą spotkania o których będę pisać tylko na grupach, będą gildie w różnych grach MMO i nie tylko (szukam ambasadorów). Ogólnie grupa steam ma być łącznikiem który spoi naszą Big Bad Dicową Gamingową społeczność.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Szeryf z Nottingham - Unboxing Gry
Następny Tooth and Tail - Recenzja - Rewolucja żywieniowa