Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry planszowej Stworze. Pewnie mieliście okazję poznać grę bądź też o niej usłyszeć, ponieważ jest to dość świeża pozycja.

Stworze możemy skategoryzować jako grę przygodową. Zdecydowanie należy ona do zacnej grupy gier amerykańskich z bardzo, ale to bardzo wyczuwalnym klimatem w tle. W tym przypadku tematyka oscyluje wokół mitologii słowiańskiej, która pełna jest magicznych tworów, żyjących w świecie ludzi.

W trakcie rozgrywki mamy okazję wcielić się w jednego ze stworzy, od nas zależy czy ten będzie miłosierny czy wręcz przeciwnie.

Stworze jest grą odpowiednią dla od jednego do pięciu graczy, a czas rozgrywki waha się od półtorej do dwóch godzin.

 

Podobne Wpisy

https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2018/01/rusałka.jpg?fit=600%2C400&ssl=1https://i1.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2018/01/rusałka.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Aleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowegry planszowe,StworzeWitajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry planszowej Stworze. Pewnie mieliście okazję poznać grę bądź też o niej usłyszeć, ponieważ jest to dość świeża pozycja.Stworze możemy skategoryzować jako grę przygodową. Zdecydowanie należy ona do zacnej grupy gier amerykańskich z bardzo, ale to bardzo wyczuwalnym klimatem w tle. W tym...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale