Styczniowe premiery na HBO Max, Netflixie i Disney+!


Sprawdźmy styczniowe premiery na HBO Max, Netflixie, Disney+, Amazon Prime Video oraz w kinie z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

WOŁANIE O PRAWDĘ

Styczniowe premiery na HBO Max

Dramatyczna historia o poszukiwaniach zaginionej córki, jakie w ciągu dwóch ostatnich lat przeprowadziła jej matka. W Internecie kobieta odnajduje jednak odrobinę wytchnienia, kiedy odkrywa grupę kobiet z podobnymi przeżyciami.

ARCHIWUM 81

Styczniowe premiery na HBO Max

Serial oparty na… podcaście o tym samym tytule. To supernaturalny horror. Dan zostaje zatrudniony przez tajemniczą firmę do przywrócenia materiału wideo na temat spalonego budynku, który sporządziła pewna studentka przy badaniach niebezpiecznej sekty.

WIKINGOWIE: WALHALLA – sezon 2

Fani Wikingów z pewnością się ucieszą, bo Valhalla powraca z drugim sezonem. Akcja rozrywa się 100 lat po oryginalnej serii. Wikingowie i Brytyjczycy pozostają w napiętych stosunkach, które ostatecznie przyjmują krwawy punkt zwrotny. Serial przedstawia koniec epoki wikingów, zwieńczony bitwą pod Stamford Bridge w 1066 r.

SKY ROJO

Finałowy sezon serialu Sky Rojo! To komediowy dramat o trzech prostytutkach, które uciekają od swojego alfonsa. Kobiety wyruszają zatem w podróż w poszukiwaniu szczęścia, jednak muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Przy całym chaosie odkrywają jednak, że ich przyjaźń może przetrwać wszystko.

HBO MAX

THE LAST OF US

Styczniowe premiery na HBO Max

Pierwszy sezon serialu opartego na serii gier. Będzie składał się z 10 odcinków i skupi się głównie na wydarzeniach z pierwszej gry. Joel i Ellie podróżują przez postpandemiczną Amerykę, gdzie nieustannie muszą mierzyć się z brutalną rzeczywistością i bezwzględnymi zabójcami.

VELMA

Styczniowe premiery na HBO Max

Serial telewizyjny w pełni poświęcony geniuszce ze Scooby- Doo. Podobnie jak inne produkcje z franczyzy, będzie opierał się na pewnej tajemnicy, ale w dużej mierze skupi się na przedstawieniu tytułowej postaci przed dołączeniem do Mystery Inc.

DOM DUSZ

Styczniowe premiery na HBO Max

Dom dusz to film z początków lat 90., który oparty został na książce autorstwa Isabel Allende. Opowiada o trzech pokoleniach kobiet z chilijskiej rodziny i ich życiu w czasie dyktatury wojskowej w tym kraju.

DISNEY+

GDYBY ŚCIANY MOGŁY ŚPIEWAĆ

To film dokumentalny wyreżyserowany przez Mary McCartney, córkę znanego muzyka Paula McCartneya. Opowiada o historii Abbey Road Studios w Londynie oraz doświadczeniach i wspomnieniach grających tam muzyków.

TOKYO REVENGERS

Tokyo Revengers to anime będące adaptacją mangi o tym samym tytule. Hanagaki  prowadz nudne, niezadowalające życie aż do samej śmierci. Kiedy odradza się 12 lat przed tą datą postanawia, że jego życie będzie wyglądało trochę inaczej – zaczyna liczyć się z ewentualnym losem swoich przyjaciół i stara się zapobiec niefortunnej przyszłości.

AMAZON PRIME VIDEO

HUNTERS

Styczniowe premiery na HBO Max

Hunters powraca na Amazona z drugim i finałowym sezonem serialu. Akcja skupia się wokół łowców nazistów z Nowego Jorku, którzy w 1977 roku odkrywają, że wielu zbiegłych nazistowskich oficerów spiskuje w celu stworzenia Czwartej Rzeszy w Stanach Zjednoczonych. Równoległym elementem fabuły jest odkrycie operacji rządu USA przenoszącej niemieckich naukowców (w tym też nazistów) do USA.

KINO

Gra fortuny

Gra fortuny to komediowy film akcji, w którym zagrają Jason Statham czy Hugh Grant. Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Orsona Fortuny – superszpiega, który razem ze swoim zespołem rekrutuje hollywoodzką gwiazdę filmową, by pomogła im podczas misji przeciwko handlarzowi bronią. Wspólnie muszą pokonać miliardera i nie dopuścić do sprzedaży technologii zagrażającej bezpieczeństwu całego świata.

M3GAN

Styczniowe premiery na HBO Max

Film M3gan wywołał w amerykańskich kinach niezłą furorę. To horror sci – fi,  w którym bohaterka jest sztucznie inteligentną lalką, która rozwija samoświadomość i staje się wrogo nastawiona do każdego, kto stanie między nią a jej ludzkim towarzyszem.

 

W zeszłym tygodniu:Styczniowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Disney+

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dead Space Remake - oficjalny zwiastun premierowy
Następny Najpopularniejsze gry planszowe