Styczniowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Disney+


Sprawdźmy styczniowe premiery na Netflixie, HBO MAX, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie z tego tygodnia. Co obejrzeć w weekend?

NETFLIX

ZAKŁAMANE ŻYCIE DOROSŁYCH

Styczniowe premiery na Netflixie

Serial oparty na książce o tym samym tytule. Giovanna dorasta w Neapolu w latach 90. XX wieku. Poznaje dwie strony tego miasta – takiego, jakie zostało jej pokazane, z pozoru wyrafinowanego, a z drugiej strony niezwykle wulgarnego i pełnego przepychu.

GINNY & GEORGIA

Styczniowe premiery na Netflixie

Kolejny sezon popularnego serialu o przygodach nastoletniej Ginny oraz jej matki. Ginny wydaje się być bardziej rozsądna, niż jej matka, jednak to Georgia poświęca się, by zapewnić dzieciom lepsze życie. Takie tam, nastoletnie i dorosłe dramaty życia codziennego.

BIELMO

Styczniowe premiery na Netflixie

Bielmo to horror oparty na książce o tym samym tytule. W głównej roli zagra Christian Bale. Wcieli się on w detektywa, który w 1830 roku. z pomocą młodego Edgara Allana Poe, prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw w West Point, w stanie Nowy Jork. Przed świętami miał premierę na zachodnim Netflixie, od tego tygodnia już u nas.

HBO MAX

MISSION: IMPOSSIBLE

HBO przygotowuje nas na ten czas do premiery nowego Mission Impossible i wrzuca kilka filmów z serii, które polecam nadrobić. W pierwszej części Ethan Hunt zostaje wrobiony w morderstwo swojego zespołu podczas nieudanej misji w Pradze . Uciekając stara się odkryć prawdziwego zdrajcę i oczyścić swoje imię.W roli agenta Hunta występuje oczywiście Tom Cruise.

WAHL STREET – sezon 2

To druga część programu dokumentalnego o życiu aktora i biznesmena Marka Wahlberga. Wraz z przedsiębiorcą zagłębimy się w jego różnego rodzaju biznesy, poznamy aktualne plany inwestycyjne i osoby, które tworzą jego najbliższe grono.

DISNEY+

MENU

Styczniowe premiery na Netflixie

W listopadzie w kinie, od tego tygodnia na Disney+. Margot i jej partner udają się na małą wyspę, by zjeść w ekskluzywnej restauracji, prowadzonej przez sławnego szefa kuchni. Julian Słowik jest ekspertem od kuchni molekularnej a na ten wieczór przygotował bogate menu. Same techniki kucharza są jednak nieco nietypowe i wielu gości może być zaszokowanych tą postacią.

AMSTERDAM

Styczniowe premiery na Netflixie

Amsterdam z kolei debiutował w polskim kinie w październiku minionego roku. Ten film to przede wszystkim obsada z głośnymi nazwiskami kina. W rolach głównych pojawi się Anya Taylor-Joy, Margot Robbie, oraz Christian Bale. Trójka przyjaciół zostaje oskarżona o dokonanie morderstwa, którego byli świadkami. Przez to udaje im się odkryć jeden z większych spisków w historii Stanów Zjednoczonych.

AMAZON PRIME VIDEO

THE RIG

Styczniowe premiery na Netflixie

The Rig to nowy serial od Amazon Studios. Załoga platformy wiertniczej na Morzu Północnym zbliża się do zejścia na ląd, gdy nadciąga tajemnicza mgła i odcina komunikację ze światem zewnętrznym. Załoga zostanie doprowadzona do granic wytrzymałości i lojalności i zmuszona do konfrontacji z siłami przekraczającymi ich wyobraźnię.

JURASSIC WORLD

Na Prime można też obejrzeć niedawno dodany Jurassic World, pierwszy z filmów z trylogii. Po 22 latach od Jurassic Parku, ponownie odwiedzamy wyspę i znajdujący się na niej park dinozaurów. Wkrótce jeden z dinozaurów ucieka i wpada w szał. W tle oczywiście odkryjemy spisek pracowników parku.

KINO

W TRÓJKĄCIE

To czarna komedia, w której para sławnych modeli dołącza do rejsu dla superbogaczy. Piękne relacje na instagrama wkrótce przestają się pojawiać, bo na morzu pojawia się sztorm, który rujnuje wycieczkę uczestnikom.

WYSTRZAŁOWE WESELE

Styczniowe premiery na Netflixie

Jeśli wolicie komedie romantyczne, to dla was jest Wystrzałowe wesele. Darcy i Tom zabierają swoje rodziny na wyjazdowy ślub, zanim się rozmyślą. Nagle cała grupa zostaje wzięta jako zakładnicy a młoda para musi działać wspólnie, by ocalić siebie, najbliższych i swój związek.

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie i HBO MAX? [edycja 2022]

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio 6 darmowych gier dostępnych dla członków Amazon Prime
Następny Najlepsze gry wideo 2022 roku - poza schematami