Styczniowe premiery na Netflixie, HBO MAX, PRIME – 2024


Sprawdźmy styczniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

I AM A STALKER

Brytyjski serial dokumentalny, który przedstawia serię wywiadów z uwięzionymi stalkerami i ich ofiarami, którzy opowiadają o swoich osobistych doświadczeniach z traumą i zniszczeniem, których doznali. Poprzez te narracje osobiste serial rzuca światło na złożoność stalkingu, badając motywacje i zachowania stalkerów oraz wpływ ich działań na życie ich ofiar.

RIPLEY

Styczniowe premiery na Netflixie

Miniserial kryminalno – dramatyczny. Tom Ripley, młody amerykański oszust, zostaje wynajęty przez bogatego biznesmena, aby sprowadzić jego syna Dickie’ego Greenleafa z Włoch. Jednak gdy Tom przybywa do Włoch, odnajduje się w urokach Dickiego i jego stylu życia. W miarę jak Tom coraz bardziej obsesyjnie podąża za Dickiem, zaczyna przejmować jego tożsamość, co prowadzi do serii mrocznych i skomplikowanych wydarzeń.

SKOK W PRZESTWORZACH

Styczniowe premiery na Netflixie

Film akcji, w którym Cyrus Whitaker (w tej roli Kevin Hart) jest drobnym złodziejem, który ma szansę na wielki skok. Otrzymuje propozycję od gangstera, aby ukraść 500 milionów dolarów w złocie z samolotu pasażerskiego. Cyrus zgadza się na to i zbiera zespół specjalistów, aby pomóc mu w realizacji planu.

UMMA

Styczniowe premiery na Netflixie

Koreańsko – amerykański thriller, który opowiada o Amandzie, koreańsko-amerykańskiej kobiecie, która mieszka z nastoletnią córką Chrissy na odległej farmie w Stanach Zjednoczonych. Gdy z Korei przybywają prochy matki Amandy, z którą nie utrzymywała kontaktu, zaczyna doświadczać serii nadprzyrodzonych wydarzeń i coraz bardziej paranoicznie obawia się, że zamienia się w swoją matkę.

HBO MAX

UNE COMÉDIE ROMANTIQUE

To francuski film komediowy. Opowiada o Césarze, który pewnego dnia budzi się i odkrywa, że jest ojcem małej dziewczynki. Nie wie, kim jest jej matka, więc postanawia ją odnaleźć. Szukając matki swojej córki, César spotyka wiele niezwykłych osób. Poznaje między innymi Salomé, tajemniczą kobietę, która wydaje się być zaangażowana w jego życie.

Bez urazy

Styczniowe premiery na Netflixie

Komediodramat, w którym poznajemy Maddie – kobietę, która zostaje zatrudniona przez zamożnych rodziców, aby romansować z ich nieśmiałym 19-letnim synem, Percym. Maddie początkowo jest niechętna do podjęcia pracy, ale w końcu się zgadza. Szybko okazuje się, że Percy jest nieśmiałym i zamkniętym w sobie chłopakiem. Maddie postanawia mu pomóc, zabierając go na imprezy, randki i inne wydarzenia. W miarę upływu czasu Maddie i Percy zaczynają się do siebie zbliżać. Zaczyna się między nimi romans, który okazuje się być o wiele bardziej skomplikowany niż początkowo się wydawało

TURYSTA – SEZON 2

Serial opowiada o Elliotcie Stanleyu – mężczyźnie, który traci pamięć po wypadku samochodowym w Australii. W pierwszym sezonie Elliot próbuje odzyskać swoją tożsamość. W drugim sezonie Elliot i Helen, kobieta, która pomogła mu w pierwszym sezonie, udają się do Irlandii, aby znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące przeszłości Elliota. Wkrótce odkrywają, że Elliot nie jest tym, kim się wydaje, a jego przeszłość jest znacznie bardziej mroczna niż myśleli.

Diabelskie nasienie powraca

Styczniowe premiery na Netflixie

Film grozy będący kontynuacją filmu Diabelskie nasienie z 1956 roku. W drugiej części Emma, nastolatka, która w poprzednim filmie zabiła swoich rodziców, jest teraz pacjentką szpitala psychiatrycznego. Pewnego dnia do szpitala zostaje przyjęta nowa dziewczyna, Chloe, która wydaje się wiedzieć o Emmie więcej, niż powinna. Chloe zaczyna manipulować Emmą, a ta zaczyna się zmieniać. Coraz bardziej przejmuje ją mroczna strona jej osobowości.

DISNEY+

DEMONY I WYBAWICIELE

Serial dramatyczny, który opowiada o grupie detektywów amatorów, którzy próbują oczyścić imię Christiny Boyer, kobiety skazanej za zabójstwo swojej trzyletniej córki, Lily. Jej przypadek jest szeroko rozpowszechniony w mediach i staje się symbolem niesprawiedliwości. W miarę prowadzenia śledztwa detektywi odkrywają, że w sprawie Lily jest wiele nieścisłości. Zaczyna się pojawiać coraz więcej dowodów, które wskazują na to, że Christina została wrobiona.

PRIME VIDEO

Córka króla moczarów

Styczniowe premiery na Netflixie

Thriller oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Karen Dionne. Film opowiada o Helenie, kobiecie, która musi zmierzyć się ze swoją dawno zakopaną przeszłością, gdy jej ojciec, osławiony Król Bagien, ucieka z więzienia. Przekonana, że zamierza porwać jej córki, wyrusza, by go znaleźć i zabić.

ROLE PLAY 2024

W filmie Emma i Dave są małżeństwem z pozornie idealnym życiem. Gdy postanawiają urozmaicić swój związek grą fabularną, sprawy przybierają niebezpieczny obrót. Emma zbytnio wczuwa się w swoją postać, uwodzicielską femme fatale, a Dave obsesyjnie podchodzi do swojej postaci, bezwzględnego biznesmena. Gdy granice między fantazją a rzeczywistością się zacierają, Emma i Dave znajdują się w kłopotach i muszą znaleźć sposób, aby zatrzymać grę, zanim zniszczy ich życie.

DIABEŁ: INKARNACJA

Styczniowe premiery na Netflixie

Klasyczny horror dla fanów gatunku. Megan Reed to młoda policjantka, która właśnie zakończyła terapię w ośrodku dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Aby wrócić do pracy, musi odbyć nocną zmianę w kostnicy. Jej zadaniem jest przygotowanie zwłok młodej kobiety do sekcji. Gdy rozpoczyna pracę, zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Zwłoki kobiety wydają się być opętane przez demona. Megan zaczyna doświadczać przerażających wizji, a w kostnicy zaczynają się pojawiać duchy. Megan musi znaleźć sposób, aby powstrzymać demona, zanim zawładnie nią lub ucieknie do świata żywych.

JUŻ PO WSZYSTKIM

Styczniowe premiery na Netflixie

Komedia science fiction z 2020 roku. Jack i Su są nowożeńcami, którzy mieszkają w Brooklynie. Są uzależnieni od technologii i spędzają większość czasu na scrollowaniu mediów społecznościowych, graniu w gry i oglądaniu filmów. Pewnego dnia postanawiają wyjechać na weekendowy wypad do domku w lesie, aby odpocząć od technologii i spędzić trochę czasu razem. Kiedy opuszczają dom, nie wiedzą, że świat został zaatakowany przez obcych. Wkrótce zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W telewizji nie ma sygnału, a telefony nie działają. W końcu Jack i Su zdają sobie sprawę, że są jedynymi ludźmi, którzy przeżyli atak. Muszą znaleźć sposób, aby przetrwać w tym nowym, niebezpiecznym świecie, a także nauczyć się radzić sobie bez technologii i polegać na sobie nawzajem.

 

 

 

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Zobacz też: Styczniowe premiery na VOD – 2024

Poprzednio Nowe gry w katalogu Playstation Plus - Styczeń 2024
Następny Prince of Persia - Chronologia i Wszystkie Części Warte Uwagi