Summer Game Fest 2022 – najciekawsze tytuły – Tydzień Pierwszy


Na tegorocznym Summer Game Fest zapowiedziano oraz pokazano nowe trailery/gameplaye naprawdę wielu gier, w tym sporej ilości ciekawych pozycji. Do końca miesiąca czekają nas jeszcze dodatkowe ujawnienia jak widać na poniższym obrazku, gdzie PC Gaming Show pokaże ponad 45 kolejnych pozycji. Dzisiaj przedstawię w skrócie kilka pozycji, które są moim zdaniem najciekawsze. Gier ujawniono oczywiście dużo więcej, ale nie sposób pokazać i opisać je wszystkie.

Soul Hackers 2

Soul Hackers 2 - The Calling Trailer | PS5 & PS4 Games

W końcu pokazano materiały z Soul Hackers 2 po angielsku z małym trailerem poniżej minuty. Gra ma wyjść na „wszystkie” platformy oprócz Switcha co niektórym osobom bardzo się nie spodobało. Docelowo gra ma mieć premierę 26.08.2022r czyli gdzieś za dwa miesiące i można już składać pre-ordery. Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Soul Hackers czyli pierwsze Soul Hackers premierę miało w 97 roku na Segę Saturn i doczekało się wielu re-releasów przez lata. Możemy raczej spodziewać się typowego gameplayu jak w innych grach Shin Megami Tensei i każdego ukochanego Jacka Frosta.

The Last of Us Part 1

Last of Us Part 1 Remake Official Trailer

The Last of Us zdobyło ogromną sławę i pierwsza jak i druga część były sukcesami dla Sony przez co chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć co to za gra. Ciekawostką jest to, że teraz dostaniemy nie remaster, a remake pierwszej gry, najpierw ekskluzywnie na PS5, a później, nie wiadomo do końca kiedy również wersję na PC. Dodatkowo plotki o reimaginingu się nie spełniły i to może dobrze.

Aliens: Dark Descent

Aliens: Dark Descent - World Premiere Reveal Trailer | Summer Game Fest 2022

Ujawniono również nową grę w Uniwersum obcego, Aliens: Dark Descent od Tindalos Interactive. W grze będziemy sterować drużyną Marines, której celem jest zatrzymanie Xenomorphów na księżycu Lethe. Tym razem dostaniemy trochę inne niż standardowe podejście do gier z obcymi, poniewać grę będziemy oglądać w rzucie izometrycznym i walczyć drużyną Marines w czasie rzeczywistym, aż przypomina się człowiekowi Alien Swarm. W grze mają być nowe stwory nie widziane wcześniej w uniwersum, ciekawe czy uda się twórcom tego nie zepsuć.

Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 - Announcement Trailer | PS5 Games

Goat Simulator 3 to naprawdę wyczekiwana pozycja po sukcesie 2 czę… chwila, ale nie było drugiej części, chyba, że liczyć DLC do Pay Day 2. Goat Simulator 3 to naprawdę niespodziewana pozycja. W grze najprawdopodobniej tak jak w pierwszej grze będziemy sterować kozą i siać chaos przy okazji wykonując różne wyzwania i odkrywać sekrety, które przygotowali twórcy. Dodatkowo announcement trailer, który stworzyli był genialnym pomysłem.

Marvel’s Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns New Character Trailer | Summer Game Fest 2022

Dla fanów Marvela również się coś znajdzie, Marvel’s Midnight Suns to gra od studia odpowiedzialnego za XCOM 2 i gameplay będzie opierał się na podobnych zasadach, ale oczywiście w innym uniwersum oraz co ciekawe wprowadzony będzie system atakowania i wykonywania ataków lub innych akcji kartami. Pomiędzy misjami będziemy powracać do bazy i z widoku trzeciej osoby poruszać się po niej i rozmawiać z członkami naszej drużyny tym samym dowiadując się coraz więcej o fabule. Może to być naprawdę solidny tytuł z ciekawym pomysłem.

Layers Of Fears

Layers of Fears Official Reveal Trailer 2022 | Summer Game Fest

Layers of Fears to nie jest sequel jakiego mogliśmy się spodziewać. Jest to reimagining Layers of Fear, Layers of Fear 2 oraz Layers of Fear: Inheritance z rozszerzoną historią i zmienionym trochę gameplay direction stworzony na Unreal Engine 5. Planem twórców jest to aby odtworzyć gry z serii, ale nie zrobić z tego zwykłej paczki zremasterowanych gier. Oprawcowali nowe podejście, które nie jest cytując nie jest aktualnie oczywiste, ale po premierze zobaczymy czemu nazywa się Layers of Fears.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Imperium: Antyk oraz Legendy - recenzja - zbuduj karciane imperium!
Następny Wiedźmińskie komiksy – recenzja – przegląd historii o Geralcie z Rivii