Super Mario Bros. – najnowszy plakat z nadchodzącego filmu


Super Mario Bros. - najnowszy plakat z nadchodzącego filmu

Ukazał się zupełnie nowy, piękny plakat z filmu Super Mario Bros., na którym znajdują się wszystkie nasze ulubione postacie z Mushroom Kingdom, w tym Mario, Luigi, Princess Peach, Donkey Kong, Bowser i Toad.

Plakat, który został wydany przez Nintendo, daje nam również nowe spojrzenie na niektóre miejsca, które odwiedzimy w długo oczekiwanym filmie, w tym zamki Bowsera i Peach. Na plakacie jest też kilka Easter Eggów do odkrycia.

Film trafi do kin 7 kwietnia 2023 r., a najnowszy zwiastun przedstawia Mario w jego kostiumie kota z Super Mario 3D World oraz debiut głosu Setha Rogena jako Donkey Kong.

 

Chris Pratt użyczy głosu Mario, a dołączą do niego Księżniczka Peach – Anya Taylor-Joy’s, Charlie Day – Luigi, Jack Black – Bowser, Keegan-Michael Key – Toad, Seth Rogen – Donkey Kong, Fred Armisen – Cranky Kong, Sebastian Maniscalco – Spike, Kevin Michael Richardson – Kamek i niespodziewane pojawienie się Charlesa Martineta, który użycza głosu Mario w grach.

Film Super Mario Bros. to nadchodząca animowana komputerowo komedia przygodowa fantasy, oparta na serii gier wideo Mario wydanej przez Nintendo. Jest to trzecia adaptacja filmowa serii, po japońskim filmie anime Super Mario Bros.: The Great Mission to Rescue Princess Peach! (1986) i amerykańskim filmie fabularnym Super Mario Bros. (1993). Film trafi do kin 26 maja 2023 roku.

Poprzednio Deliver us the Moon - Streszczenie i przypomnienie fabuły
Następny Forspoken - Recenzja - Scam za 300 zł