System Shock ozłocony! Gotowi na mroczniejszą stronę Cyberpunku?


Prime Matter i Nightdive Studios ogłosili dziś, że pełnoprawny remake gry System Shock z 1994 roku jest już ukończony. 30 maja br. na Steamie, GOGu i Epic Games Store będzie dostępna cyfrowa edycja gry.

Remake System Shock łączy kultową rozgrywkę oryginalnej gry z nową, atrakcyjną grafiką HD, usprawnionym sterowaniem, przeprojektowanym interfejsem, a także zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Od nigdy wcześniej nie widzianych wrogów i zmian poprawiających jakość rozgrywki po ulepszony schemat hakowania i nowe opcje walki z brutalnym systemem rozczłonkowania wrogów, remake przywita zarówno starych, jak i nowych graczy.

system shock news 2

Gracze będą musieli przedrzeć się przez zupełnie nowe obszary Cytadeli, demonstrując umiejętności rozwiązywania zagadek i hakowania, aby dotrzeć do nowych sektorów stacji. W pogoni za pokonaniem SHODAN, gracze napotkają również pułapki, zagadki i tajemnice. Aby przetrwać, będą musieli połączyć skradanie się, spryt i korzystanie z futurystycznej broni.

Remake wystawi umiejętności rozwiązywania zagadek i przetrwania graczy na ciężką próbę. Nightdive Studios blisko współpracowało z wieloma członkami zespołu odpowiedzialnego za oryginalny System Shock, w tym aktorką podkładającą głos SHODAN, Terri Brosius.

system shock news 3

Gra w wersji na PC można nabyć w przedsprzedaży na Steamie, GOGu oraz Epic Games Store. Kupujący jako dodatek otrzymają darmową kopię nadchodzącego System Shock 2: Enhanced Edition. Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier gier w 2021 roku. Warto dać jej szansę i przekonać się, czy jest godnym następcą kultowej gry z 1994 roku.

System Shock to legenda gatunku FPS, która wprowadziła do świata gier wiele innowacyjnych rozwiązań i zainspirowała wiele kolejnych produkcji. Teraz, po ponad 25 latach, gra powraca w zupełnie nowej odsłonie, gotowa, by przyciągnąć zarówno starych fanów, jak i nowych graczy.

system shock news 4

Remake jest dziełem Nightdive Studios, którzy wcześniej wypuścili udaną edycję System Shock: Enhanced Edition. Fani oryginału mogą więc być spokojni o jakość tej produkcji.

Wydanie na PC 30 maja to dopiero początek. Fani konsol powinni się też cieszyć, ponieważ w późniejszym okresie gra trafi również na PlayStation 4|5 oraz Xbox One oraz Series S|X.

Jeśli jesteś fanem gier FPS, immersive simów lub po prostu lubisz wyzwania, to z pewnością nie możesz przegapić premiery System Shock. Zdobądź swój egzemplarz i przekonaj się, czy udało się Nightdive Studios stworzyć wartościowego następcę kultowej gry z 1994 roku.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Darkest Dungeon 2: Premiera i pierwsze recenzje
Następny Jedi Survivor - Recenzja: Wciągająca gra akcji osadzona w uniwersum Star Wars