Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam coś lekkiego kalibru. Dawno nie było żadnego unboxingu, a z racji tego, że mamy środę postanowiłam zabrać się za niego. Na warsztat wzięłam Szeryf z Nottingham. Zapraszam do zaglądania do pudełka!

Co nieco o samej grze Szeryf z Nottingham

Szeryf z Nottingham, to gra która wyszła spod skrzydeł wydawnictwa Rebel. Można ją skategoryzować jako grę towarzyską/imprezową. Szeryf z Nottingham to gra w dużej mierze oparta na blefie oraz korupcji, generalnie rzecz toczy się o pieniądze. Gra ma bardzo proste i intuicyjne zasady, więc nawet nie planszówkowi towarzysze powinni w lot je zrozumieć, dzięki czemu szybciej będzie można skupić się na przyjemności z rozgrywki. Szeryf z Nottingham jest przeznaczony dla graczy w wieku powyżej 13 lat, a optymalny czas rozgrywki wynosi coś około godziny. Co do liczby graczy, to jak przystało na grę imprezową nie chodzi na dwie osoby, a działa dopiero od 3 osób, zaś maksymalna liczba graczy to 5 osób, a gra najlepiej sprawdza się podczas rozgrywek we cztery osoby. Gra jest świetna na przełamanie lodów i integrację z nowo poznanymi osobami.

Tak się prezentuje opakowanie gry. Jest barwne, dosyć duże i ciężkie, grafiki przyciągają wzrok.

 

Instrukcja do gry jest również całkiem spora, bardzo fajnie wykonana, kolorowa i napisana w jasny i klarowny sposób.

 

Wypraska do gry jest dwu częściowa, solidna, każdy komponent ma w niej swoje miejsce i nic nie przemieszcza się po pudełku.

 

W opakowaniu znajdziemy również tak zwane woreczki na towary (karty). Są wykonane z zamszu, z tyłu mają niewielki guziczek na zatrzask.

 

Focus na jedną z planszy gracza. Jest z grubej tektury, kolorowa, średnich rozmiarów. Plansz jest pięć.

 

Tutaj widzicie pozostałe plansze graczy.

 

W pudełku jest mnóstwo kart z towarami. Są bardzo atrakcyjne pod względem graficznym, barwne. Mają śliską fakturę.

 

Dalsza część kart.

 

Jest i Szeryf we własnej osobie! Znacznik Szeryfa zrobiony solidne z grubej tektury.

 

Podobne Wpisy

https://i0.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/09/plansze-graczy-e1506516352469.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/09/plansze-graczy-e1506516352469.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Aleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowegry planszowe,szeryf z notthingamWitajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam coś lekkiego kalibru. Dawno nie było żadnego unboxingu, a z racji tego, że mamy środę postanowiłam zabrać się za niego. Na warsztat wzięłam Szeryf z Nottingham. Zapraszam do zaglądania do pudełka! Co nieco o samej grze Szeryf z Nottingham Szeryf z Nottingham, to gra która wyszła spod...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale