Szukasz gry o skokach narciarskich? To sprawdź koniecznie Ski Jump Simulator


Polskie studio SuperNova Interactive wydało właśnie swoją najnowszą grę – jest nią Ski Jump Simulator, czyli symulator skoków narciarskich online poszerzony o sieciową wersję MMORPG. Tytuł to zdecydowanie ambitna produkcja mająca na celu zadowolić gusta najbardziej wymagających graczy, zwłaszcza będących fanami skoków narciarskich. Autorski silnik fizyczny, oryginalna ścieżka dźwiękowa rodzimego artysty Bajzla to tylko jedne z wielu atutów gry. Na graczy czeka także Konkurs Skoczka, w którym najlepsi zawodnicy mogą wygrać m.in. fotel gamingowy.

Powiew świeżości na rynku gier sportowych

Ski Jump Simulator poszerza portfolio firmy SuperNova Interactive, które obfituje już w kilka produkcji m.in. słynny symulator skoków Ski Jumps będący poprzednikiem obecnego Ski Jump Simulatora.  Najnowszy tytuł to absolutny powiew świeżości na rynku gier sportowych. Został on stworzony przez graczy dla graczy, dlatego szeroka analiza tytułów o skokach narciarskich, które do tej pory się ukazały, pozwoliła skutecznie wyeliminować słabe strony, uzupełnić luki i dostarczyć graczom maksimum satysfakcji.

Aby zagrać, nie jest wymagana żadna instalacja, bowiem  Ski Jump Simulator to gra online przeznaczona na przeglądarki internetowe, która cechuje się dostosowaniem także na telefony komórkowe. Stąd bez problemu zagramy w nią z poziomu każdego urządzenia – zarówno na komputerze osobistym, jak i urządzeniach mobilnych. Bez znaczenia czy będzie to Android, czy iOS – zawartość i grafika pozostają bez zmian.

Rozbudowana rozgrywka z trybem fabularnym

Sama rozgrywka stworzona została w taki sposób, że niezależnie od poziomu umiejętności, każdy będzie mógł się doskonale bawić w Ski Jump Simulator. Rozbudowana rozgrywka oferuje ciekawy tryb fabularny, w którym gracze tworzą własnego skoczka i prowadzą go na szczyt kariery sportowej. SuperNova Interactive nie zapomniała również o bardziej wymagających i zaawansowanych użytkownikach. Każda skocznia stawia inny poziom wymagań poprzez własne parametry, cechy charakterystyczne oraz panujące warunki. Generowane dynamicznie warunki pogodowe stanowią realną przeszkodę w fizyce lotu. Z tego powodu od zawodnika wymagane są coraz to lepsze umiejętności oraz opanowanie obecnie już posiadanych. Zaawansowana fizyka i silnik pogodowy pozwalają poczuć to, co prawdziwy skoczek narciarski, dzięki czemu każde zawody są inne.

Największe emocje dostarcza rywalizacja w licznych zawodach, w tym Turnieju Czterech Skoczni, Pucharze Świata czy Pucharze Kontynentalnym, kiedy to pniemy się z poziomu Juniora do zaszczytnego miana Legendy Skoków. Jeszcze więcej atrakcji dostarcza dołączenie do rywalizacji online, gdzie gracze walczą o jak najlepsze miejsca w rankingach online. Swoich sił można spróbować z graczami z całego świata. Z tego względu SuperNova Interactive zapowiedziała, że niebawem pojawią się kolejne lokalizacje językowe gry w celu rozpoczęcia promocji Ski Jump Simulator za granicą.

Zabawa pełna niespodzianek

SuperNova Interactive oferuje narciarską rozrywkę pełną niespodzianek, która będzie na bieżąco rozwijana, aby zapewnić najlepszą grę o tematyce skoków narciarskich.  Cały zespół to doświadczeni zawodowcy w tematyce okołosportowej. Ich autorki silnik uwzględniający prawdziwe warunki i doświadczenia skoku sprawia, że gra stawia graczom wymagania, a dzięki temu staje się ambitnym tytułem.

 

Warto poświęcić kilka słów ścieżce dźwiękowej dla gry, która została przygotowana przez poznańskiego wokalistę Bajzla. Unikalne efekty dźwiękowe zmieniają się zależnie od lokacji i są w pełni interaktywne, co oznacza, że ich głośność jest uzależniona od odległości skoczka od danego obiektu. Dzięki temu, skoczek podczas lotu może np. natknąć się na przelatującego gdzieś w oddali bociana i usłyszeć jego charakterystyczne klekotnie. Dodatkowo ścieżka muzyczna została wydana jako niezależna płyta “Game Over” zawierająca pełny soundtrack z gry, który można posłuchać za darmo w serwisach stremingowych.

Wisieńką na torcie jest zaś Konkurs Skoczka, w którym do zgarnięcia są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, a same zasady banalnie proste. Najlepsi gracze w rankingu Pucharu Świata dnia 30 czerwca 2022 roku mają szansę zdobyć fotel gamingowy, profesjonalną klawiaturę, myszkę oraz oryginalne, limitowane skarpetki narciarskie.

WSKOCZ DO GRY

Trailer z elektryzującą muzyką kolektywu AMBA

Ski Jump Simulator - Trailer Official [Full HD]

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO MAX, Prime Video i w kinie?
Następny Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters już dostępne na PC